Vėjų linija & Garliavos duona vs Veiverių „Amberis“ (96:73)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 gegužės 07 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Ne pilnos sudėties žaidęs Veiverių „Amberis“ svečiuose neprilygo „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams

2018 gegužės 07 d., Pirmadienis, 21:37 val., peržiūros: 708

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Pavasario „Sportturas“​ 2018 „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su Veiverių „Amberis“​ krepšininkais. Visas rungtynes tvirtai žaidimo kontrolę savo rankose laikę šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę.

​Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“​, per septynias pirmas minutes leidusi svečiams įmesti tik 2 taškus. Nesunkiai taškus rinkę šeimininkai greitai susikrovė ir dviženklę persvarą (15:4). Po pirmųjų dešimties minučių – 22:10.

​Antrajame kėlinyje po dviejų iš eilės taiklių T. Mockaus dvitaškių šeimininkai pabėgo iki 17 taškų. Veiverių „Amberio“ krepšininkams sunkiai sekėsi stabdyti greitas „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ žaidėjų atakas. Kėlinio pabaigoje 8 iš eilės komandos taškus pelnęs T.Žalianekas padėjo svečiams šiek tiek apmažinti susikrautą šeimininkų pranašumą. Po antrojo ketvirčio – 53:34.

​Po pertraukos žaidimas apsilygino. Šeimininkams nebepavyko dar labiau tolti nuo varžovų. Po du tritaškius įmetę J.Bereiša bei T.Vilkas padėjo Veiverių „Amberio“​ krepšininkams dar likti rungtynėse ir sumažinti atsilikimą iki 15 taškų. Tačiau dar labiau priartėti neleido D. Bartkaus tritaškis kėlinio pabaigoje. Po trisdešimties minučių – 74:56.

​Paskutinysis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 11:2, kuriuo jie nebeleido svečiams pagalvoti apie pergalę. M. Mocevičiaus tritaškis kiek pristabdė įsibėgėjusius „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ krepšininkus. Pačioje rungtynių pabaigoje 7 iš eilės taškus pelnė žaidžiantysis šeimininkų treneris V.Merkelis. Galutinis rungtynių rezultatas – ​96:73.

V. Vaškevičiaus komentaras po pergalės:
„Žinom, kad šiandien varžovų lyderių nebuvo. Mes buvom taiklesni, greitesni ir truputį labiau organizuoti. Nežiūrim daug į priekį, koncentruojamės į šias rungtynes, dar negalvojam apie finalo ketvertą, kaip „Žalgiris“.

Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:15 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno Rami“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Modestą“ (94:60) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)Veiverių „Amberis“ sutriuškino KK „Alfa būrys“ (92:43) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ be vargo pranoko „Vilkus“ (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:14 val.)Veiverių „Amberis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Liuksas“ ‒ Veteranai (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 16:11 val.)„Straight“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2018 pradėjo pergale prieš Veiverių „Amberį“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Šešių sūrių“ ekipa iškovojo bronzos medalius „Sportturas“ Iššūkio taurėje (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:16 val.)