BC „Straight“ vs Veiverių „Amberis“ (67:60)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 04 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Straight“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2018 pradėjo pergale prieš Veiverių „Amberį“

2018 balandžio 04 d., Trečiadienis, 21:37 val., peržiūros: 593

Balandžio 4 dieną KTPMC didžiojoje sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Straight“ priemė svečius Veiverių „Amberį“. „Straight“ šios rungtynės buvo pirmos taurėje, o „Amberis“ buvo pralaimėjęs kartą.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė „Straight“, o „Amberis“ į tai atsakė septyniais taškais (2:7). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė du taškai (8:10). Antroje kėlinio pusėje „Amberis“ gynėsi be klaidų, o du taiklūs dvitaškiai padidino persvarą iki šešių taškų (8:14).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes „Straight“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (12:14). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė trys taškai (15:18). Baigiantis devintai minutei svečiai turėjo vieno taško persvarą (22:23). Visgi kėlinio pabaigoje persvarą susigrąžino šeimininkai (25:23).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (27:25). Netrukus persvara pradėjo augti „Straight“ naudai. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė devyni taškai (36:27). Aštuntą minutę „Amberis“ prisivijo varžovus (38:33). Į tai penkiais taškais atsakė „Straight“ (43:33). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Amberis“, kuriam pavyko sumažinti varžvų persvarą iki penkių taškų (44:39).

Ketvirto kėlinio pradžioje skirtumas šoktelėjo iki devynių taškų (48:39). Vėliau komandos žaidė visiškai lygiai, o „Straight“ neleido varžovams priartėti. Visgi devintą minutę skirtumas buvo sumažėjęs iki penkių taškų. Kėlinio pabaigoje pergalę „Straight“ įtvirtino taikliu metimu (67:60). „Straight“ pasiekė pirmą pergalę, o „Amberis“ pralaimėjo antrą kartą.

„Straight“ treneris Edvinas Rinkevičius: „Pergalę lėmė greičiausiai zoninė gynyba. Jos pagalba pavyko šiek tiek atitrūkti. Ketvirtame kėlinyje ji ne labai sekėsi, bet prieš tai kelis kart pavyko jos pagalba išmušti varžovus iš ritmo. Keliais taškais atsiplėšėme, o paskui patirtis tikriausiai atvedė iki pergalės.“ Paklaustas, kodėl antroje pusėje geriau sekėsi puolimas, treneris atsakė: „Krepšiai geresni buvo ir kamuolys apvalesnis :)“

,,Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė Veiverių,,Amberis' (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 18:32 val.)Ne pilnos sudėties žaidęs Veiverių „Amberis“ svečiuose neprilygo „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:37 val.)Veiverių „Amberis“ sutriuškino KK „Alfa būrys“ (92:43) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:59 val.)Veiverių „Amberis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Liuksas“ ‒ Veteranai (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 16:11 val.)Po atkaklios kovos „VU KHF“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po permainingos kovos nusileido „BC „Straight“ (71:85) (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 08:51 val.)