Kauno Rami vs Vėjų linija & Garliavos duona (84:81)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Permainingose rungtynėse „Kauno Rami“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 21:28 val., peržiūros: 771

Sekmadienio pavakarę „Saulės“ gimnazijos sporto salėje vyko Pavasario „​Sportturas“​ taurės 2018 rungtynės, kuriose susitiko D pogrupyje rungtyniaujančios „Kauno Rami“​ (šeimininkai) su svečiais „Vėjų linija & Garliavos duona“​ krepšininkais. Atkakliose rungtynės savo pranašumą įrodė ir namų tvirtovę apgynė „Kauno Rami“ žaidėjai.

​Pirmasis kėlinys vyko gan apylygiai. Nei vienai komandai nepavyko susikrauti kiek didesnės persvaros. Vyko greitomis atakomis paremtas krepšinis. Tik kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko kiek atitrūkti nuo oponentų. Sužaidę gerą dviejų su puse minutės atkarpą kėlinio pabaigoje, „Kauno Rami“ neleido svečiams pelnyti nė taško, o patys pelnė 6. Po 10 minučių – 26:22.

​Antrajame kėlinyje vedami savo komandos lyderių L. Varno bei E. Mackevičiaus „Vėjų linija & Garliavos duona“​ sužaidė atkarpą 14:0 bei taip sugebėjo Išsiveržti į priekį 6 taškais. Tačiau tada sekė 2 iš eilės taiklūs T. Vyšniausko („Kauno Rami“) tritaškiai, kurie nubraukė svečių spurto dėka įgautą pranašumą. Po dviejų kėlinių minimali svečių persvara – ​44:45.

​Trečiąjį kėlinį vėl kiek geriau pradėjo svečiai. R. Rapalo tritaškis bei 2 iš eilės taiklūs B. Mockaus metimai leido „Vėjų linija & Garliavos duona“​ pabėgti nuo šeimininkų (46:58). Tačiau T.Vyšniauskas vėl tempė savo komandą užbaigdamas net 3 šeimininkų atakas taikliais tolimais metimais. Kėlinio pabaigoje taiklus I. Galicino dvitaškis sumažino „​Kauno Rami“​ atsilikimą iki 7 taškų. Po trijų ketvirčių – ​61:68.

​Lemiamas ketvirtis nuo pat pradžių žadėjo intrigą. Kėlinio viduryje sekė šeimininkų atkarpą 9:0, kurios pagalba rezultatas tapo lygus. O po G. Vyšniausko taiklaus tritaškio „Kauno Rami“​ krepšininkai sugebėjo išsiveržti į priekį (75:74). Kiek vėliau sekė 2 taiklūs D. Blūžo dvitaškiai, kurie priartino šeimininkus prie pergalės (82:77). Svečiai dar sugebėjo priartėti prie varžovų iki minimalaus atsilikimo, tačiau to neužteko. „​Kauno Rami“​ žaidėjai šventė sunkią pergalę rezultatu 84:81.

G. Vyšniausko („​Kauno Rami“​) komentaras po pergalės:
„​Na, jaučiasi, kad jau pavasaris, visi labiau atsipalaidavę, nesusirenka. Pabaigoj susikaupėm, sukrito metimai, šiaip nepataikom labai. Reikėtų gerinti taiklumą ir gynybą.“

„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:15 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno Rami“ įveikė „Modesta“ (55:34) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 20:23 val.)Pavasario „Sportturo“ taurę „Kauno Rami“ pradėjo sunkia pergale prieš „Hidraulit“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:34 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Modestą“ (94:60) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)Ne pilnos sudėties žaidęs Veiverių „Amberis“ svečiuose neprilygo „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ be vargo pranoko „Vilkus“ (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Laipsniai“ įveikė „Kauno Rami“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Šešių sūrių“ ekipa iškovojo bronzos medalius „Sportturas“ Iššūkio taurėje (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:16 val.)