Laipsniai vs Kauno Rami (74:63)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 25 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ įveikė „Kauno Rami“ bei žengė į pusfinalį

2018 balandžio 25 d., Trečiadienis, 23:22 val., peržiūros: 949

Trečiadienį, balandžio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 ketvirtfinalio rungtynės tarp „Didžiosios“ taurės komandų – vietos „Laipsniai” bei svečių „Kauno Rami“. Aikštelės šeimininkai trečiojo kėlinio metu įgijo dviženklį pranašumą ir tai buvo jų pamatas pergalei.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Kėlinio eigoje, niekas per daug nepasikeitė ir komandos toliau žaidė taškas į tašką. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:20. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo ne itin dažnai pataikydamos į krepšį ir tik kėliniui įpusėjus, komandos grįžo prie įprasto jiems šiandien – greito ir taškas į tašką žaidimo. Kėlinukui einant į pabaigą, „Laipsniams“ pavyko suregzti kelias sėkmingas atakas ir įgyti penkių taškų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:39.

Trečiajame kėlinyje „Kauno Rami“ ekipos puolimas visiškai sustojo, o tuo netruko pasinaudoti „Laipsnių“ ekipa. Jie neturėjo didesnio vargo puolime ir netrukus susikrovė jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir skirtumas tarp komandų per daug nepasikeitė. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 62:51. Lemiamo ketvirčio metu svečiai dar bandė vytis savo varžovus, bet į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, aikštelės šeimininkai atsakydavo tuo pačiu. Galiausiai, per likusį rungtynių laiką “Kauno Rami” ekipai nepavyko rimčiau pakovoti dėl pergalės ir “Laipsnių” ekipa iškovojo kelialapį į pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 74:63.

Artūras Jankevičius („Laipsniai“):
“Pergalę nulėmė gal tai, kad pradėjome dengti jų du žaidėjus. Praktiškai du žaidėjai pas juos žaidė. Todėl stengėmės koncentruoti gynybą į juos ir tai šiek tiek išmušė juos iš vėžių. Pasiimėm porą svarbių kamuolių puolime, trečiojo kėlinio metu, susikrovėm pranašumą ir stengėmės jį išlaikyti“.

„Kolegos“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2018 balandžio 13 d., penktadienis, 23:25 val.)„Laipsniai“ iškovojo Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės trečiąją vietą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:24 val.)„Laipsniai“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė pralaimėjimą (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:22 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno Rami“ įveikė „Modesta“ (55:34) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 20:23 val.)Pavasario „Sportturo“ taurę „Kauno Rami“ pradėjo sunkia pergale prieš „Hidraulit“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Laipsniai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „1944“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 19:39 val.)Visas rungtynes dominavę „Laipsniai“ susitvarkė su „Remza & Langvila“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno Rami“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:28 val.)Atkaklioje kovoje dėl pirmos vietos grupėje „Bella Italia ‒ feniksas“ krito prieš komandą „Laipsniai“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:16 val.)