Lietuvos geležinkeliai vs Hidraulit (55:67)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 gegužės 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulit“ pusfinalyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į finalą

2018 gegužės 07 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 718

Gegužės 7 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės pusfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Lietuvos geležinkeliai“ priemė svečius „Hidraulit“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, bet griau sekėsi „Hidraulit“, kurie sužaidus keturias su puse minutės pirmavo rezultatu 1:5. Vėliau komandos žaidė lygiai, o įpusėjus septintai minutei komandas skyrė trys taškai (6:9). Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidę „Hidraulit“ padidino persvarą iki šešių taškų (10:16).

Antro kėlinio pradžioje „Hidraulit“ pataikė dvitaškį, o „Lietuvos geležinkeliai“ atsakė dviem taikliais metimais (15:18). Vėliau komandos žaidė lygiai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė tik vienas taškas (23:24). Tada dešimt taškų be atsako pelnė „Hidraulit“ (23:34). Kėlinio pabaigoje „Lietuvos geležinkeliai“ sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (26:34).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Hidraulit“ (26:39). Netrukus dar vienas svečių dvitaškis pasiekė tikslą (26:41). Visgi „Lietuvos geležinkeliai“ nepasidavė ir aštuntą minutę sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (31:41). Trys taiklūs „Hidraulit“ tritaškiai devintą minutę vėl nutolino juos nuo varžovų (33:50). Paskutinę kėlinio minutę geriau sužaidė „Lietuvos geležinkeliai“, kurie pelnė penkis taškus be atsako (38:50).

Sužaidus dvi su puse ketvirto kėlinio minutės komandas skyrė 16 taškų (41:57). Ketvirtą minutę skirtumas sumažėjo iki 12 taškų (45:57). „Hidraulit“ neleido varžovams sumažinti skirtumo iki vienženklio. Užtikrintai pirmavę iki rungtynių pabaigos „Hidraulit“ iškovojo pergalę (55:67) ir teisę žaisti Pavasario „Sporturo“ Mažosios taurės finale. „Lietuvos geležinkeliai“ kovos dėl trečios vietos.

„Hidraulit“ komandos kapitonas T.Pilsudskis: „Šiandien geriau už varžovus tiek gynėmės tiek puolėme. Stengėmės uždengti varžovų lyderius ir tai mums pavyko. Geros gynybos prieš varžovų lyderius ir rezultatyvių atakų dėka mums pavyko laimėti.“ Paklaustas, ką galvoja apie finalą, komandos kapitonas atsakė: „Kaip minėjau ankstesniuose komentaruose, esame maksimalistai. Stengsimės, eisime, bandysime laimėti. Kaip bus, nieks nežino.“

„Skaitmeninė akis“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir iškovojo bronzos medalius (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Baltic Transline“ ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:48 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo pirmąją „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami „Lietuvos geležinkelius“ (87:92) (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Hidraulit“ sutriuškino vos du kartus per kėlinį iš žaidimo pataikiusią „Modestos“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:50 val.),,Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė Veiverių,,Amberis' (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po permainingos kovos nusileido „BC „Straight“ (71:85) (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 08:51 val.)„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Ariogalai“ atiteko Pavasario „Mažosios“ taurės auksas (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 21:08 val.)Atkakliose ir emocingose ketvirtfinalio rungtynėse „Hidraulit“ palaužė „Remzą & Langvilą“ (2018 gegužės 01 d., antradienis, 22:27 val.)Penkiese susirinkę „Kolegos“ neatsilaikė prieš ilgą „Hidraulit“ rotaciją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:40 val.)