Veiverių „Amberis“ vs Lietuvos geležinkeliai (67:69)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

,,Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė Veiverių,,Amberis'

2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 18:32 val., peržiūros: 693

Sekmadienį, kovo 25 – ąją dieną, A. Sabobio krepšinio centro pirmoje salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, E pogrupio rungtynės, kuriose šeimininkų teisėmis žaidę Veiverių,,Amberis'' išbandė jėgas su svečiais ,,Lietuvos geležinkeliai“ komanda.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai (2:2), o pasibaiginėjus pirmajam kėlinukui po tikslių M. Mocevičiaus tritaškių Veiverių,,Amberis" pirmavo – 16:10.

Antrajį kėlinuką geriau pradėjų svečių komanda, ,,Lietuvos geležinkeliai“ komandai susikaupus pavyko išlyginti rezultatą – 21:21. Praėjus penkioms minutėms abi komandos pradėjo žaisti apylygiai, apsikeitė keliais rezultatyviais metimais. Bet kėlinio pabaigoje stipresni buvo ,,Lietuvos geležinkeliai“ komanda – 31:36.

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo apylygiai, tačiau vis šeimininkų komanda bandydavo padidinti rezultatą ir atsiplėšti nuo svečių, bet po sėkmingesnės jų atkarpos tokią pat sėkmingą sužaisdavo ir varžovai – 50:49.

Ketvirtasis kėlinis prasidėjo ,, Lietuvos geležinkeliai" komanda susižaidė ir pradėjo išlyginti rezultatą (54:54). Todėl dar ,Veiverių,Amberis" komandai dar buvo per anksti džiaugtis trečiojo kėlynio pergale. Paskutinę minutę svečių komadas žaidėjas G.Palinauskas pataikęs du taškus, padėjo komandai iškovoti pergalę. Taigi ketvirtasis kėlynis buvo palankesnis ,,Lietuvos geležinkeliai" komandai. – 67:69.

,,Lietuvos geležinkeliai“ komandos treneris Andrius Grabauskas: Mūsų pergalę lėmė šiandieną kovingumas, komandiškas darbas ir ilgesnis suolelis.

„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Baltic Transline“ ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po permainingos kovos nusileido „BC „Straight“ (71:85) (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 08:51 val.)„Hidraulit“ pusfinalyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Skaitmeninė akis“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir iškovojo bronzos medalius (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Straight“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2018 pradėjo pergale prieš Veiverių „Amberį“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)Ne pilnos sudėties žaidęs Veiverių „Amberis“ svečiuose neprilygo „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:37 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo pirmąją „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami „Lietuvos geležinkelius“ (87:92) (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)Veiverių „Amberis“ sutriuškino KK „Alfa būrys“ (92:43) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:59 val.)Veiverių „Amberis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Liuksas“ ‒ Veteranai (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 16:11 val.)