Hidraulit vs Modesta (73:46)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 15:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Hidraulit“ sutriuškino vos du kartus per kėlinį iš žaidimo pataikiusią „Modestos“ komandą

2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 21:50 val., peržiūros: 787

Šeštadienį, kovo 25-ąją dieną, A. Mitkaus pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ organizuojamos, Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, D pogrupio rungtynės, kuriose šeimininkai – „Hidraulit“ išbandė jėgas su svečių „Modestos“ komanda.

Rungtynes prasidėjo nerezultatyviai, nors pirmieji į priekį išsiveržė svečiai (0:4), bet netrukus šeimininkai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį (9:6). Antroje kėlinio pusėje komandų rezultatyvumas iššaugo. „Modestos“ krepšininkai vienu metu turėjo keturių taškų persvarą, bet paskutines dvi kėlinio minutes pralaimėjo 7:0 ir po dviejų kėlinių turėjo trijų taškų deficitą – 18:15. Antrąjį kėlinuką užtikrintai pradėję šeimininkai per tris minutes spurtavo 10:0 ir atitrūko dviženkliu skirtumu – 28:15. Kėlinio viduryje svečiams pavyko stabilizuoti padėti ir išlyginti žaidimą, tačiau ir vėl paskutinės dvi minutės jiems buvo tragiškos. „Hidraulit“ spurtavo7:0 ir po dviejų kėlinių turėjo jau 19 taškų persvarą – 42:33.

Po ilgosios petraukos abiejų komandų žaidimas išsilygino, kol šeimininkai taškus rinko daugiausia iš žaidimo, tol svečiai vieną po kito štampavo taiklius baudų metimus, o sužaidus beveik pusę kėlinio komandas skyrė tie patys 19 taškų – 46:27. Šeimininkai turėdami triuškinantį pranašumą, kiek atsipalaidavo, o tai įnešė broko į jų žaidimą, tačiau tik tris metimus iš žaidimo pataikę svečiai po trijų kėlinių visdar turėjo 16 taškų deficitą – 55:39. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Šeimininkai demonstravo vis gerėjantį žaidimą, o vos du kartus iš žaidimo pataikę svečiai turėjo pripažinti triuškinančią „Hidraulit“ pergalę rezultatu – 73:46 (18:15, 24:8, 13:16, 18:7).

„Hidraulit“ komandos kapitonas T.Pilsudskis: „Rungtynės neblogos, bet yra dar kur tobulė ir nemažai. Šias metais sukūrėm komandą, startuojam pavasario taurėje, dėka gero įmonės direktoriaus treniruojamės, žaidžiam draugiškas rungtynes ir kitąmet planuojam startuoti įmonių lygoje. Džiaugiamės šios dienos rungtynėmis“

„Hidraulit“ pusfinalyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Kolegos“ be vargo įveikė „Modestą“ (93:49) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Ariogalai“ atiteko Pavasario „Mažosios“ taurės auksas (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 21:08 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Modestą“ (94:60) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno Rami“ įveikė „Modesta“ (55:34) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 20:23 val.)Atkakliose ir emocingose ketvirtfinalio rungtynėse „Hidraulit“ palaužė „Remzą & Langvilą“ (2018 gegužės 01 d., antradienis, 22:27 val.)Penkiese susirinkę „Kolegos“ neatsilaikė prieš ilgą „Hidraulit“ rotaciją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:40 val.)Pavasario „Sportturo“ taurę „Kauno Rami“ pradėjo sunkia pergale prieš „Hidraulit“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:34 val.)