Vėjų linija & Garliavos duona vs Hidraulit (73:74)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 16 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“

2018 balandžio 16 d., Pirmadienis, 21:39 val., peržiūros: 806

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Pavasario „Sportturas“​ taurės 2018 rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su svečiais „Hidraulit“​. Itin nenuspėjamame mače svečiai tik paskutinėmis minutėmis įrodė savo pranašumą.

​Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu 8:0, o sužaidus 5 minutes po T. Šimkaus tritaškio „Hidraulit“​ išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu 12:2. Niekaip neradę kelių prie varžovų krepšio „Vėjų linija & Garliavos duona“ vargo puolime. Ketvirčio pabaigoje paskutinę kėlinio sekundę beveik iš vidurio aištelės tritaškį įsmeigė bei svečių pozicijas dar labiau įtvirtino M.Naginionis. Po pirmųjų 10 minučių - 8:19.

​Antrasis kėlinys vyko itin nerezultatyviai. „Hidraulit“​ užmigo po sėkmingos pirmojo kėlinio pabaigos, jog viso labo per antrąjį ketvirtį sukrapštė vos 3 taškus. Tuo pasinaudoję šeimininkai ne tik tirpdė atsilikimą, bet kėlinio pabaigoje po taiklaus L. Varno tritaškio sugebėjo ir persverti rezultatą savo naudai. Prieš pertrauką – 24:22.

​Trečiajame kėlinyje jau kiek geriau atrodė „Vėjų linija & Garliavos duona“​. Taiklūs tritaškiai kėlinio pradžioje bei gera gynyba leido pabėgti nuo varžovų. Po T. Mockaus taiklaus dvitaškio šeimininkai atitrūko iki 13 taškų (45:32). Svečiai kėlinukui artėjant prie pabaigos dar kiek sušvelnino savo atsilikimą. Prieš lemiamą ketvirtį – 51:44.

​Paskutinysis kėlinys žadėjo galimą intrigą. Kėlinį taikliu tritaškiu atidarė L.Gudanavičius. Šeimininkų atakos viena po kitos buvo bevaisės. Tuo pasinaudoję „​Hidraulit“​ krepšininkai po R. Kaupo dviejų taiklių baudos metimų sugebėjo susikrauti 5 taškų pranašumą. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes R. Rapalo taiklus tolimas šūvis išvedė šeimininkus į priekį (69:68). Tačiau tai nepadėjo. Užtikrinčiau kėlinį užbaigę svečiai vedami T. Šimkaus iškovojo sunkią pergalę rezultatu 73:74.

T. Pilsudskio („​Hidraulit“​) komentaras po pergalingų rungtynių:

„Šiandien pergalę padėjo pasiekti komandinis žaidimas. Šiame turnyre stengsimės pasiekti kuo daugiau. Kaip gausis nežinom, bet esam maksimalistai. Nesvarbu, kad naujai surinkta komanda, kiek galėsim, tiek eisim, žaisim.

Permainingose rungtynėse „Kauno Rami“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:28 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:15 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Modestą“ (94:60) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)Ne pilnos sudėties žaidęs Veiverių „Amberis“ svečiuose neprilygo „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ be vargo pranoko „Vilkus“ (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Hidraulit“ pusfinalyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Ariogalai“ atiteko Pavasario „Mažosios“ taurės auksas (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Hidraulit“ sutriuškino vos du kartus per kėlinį iš žaidimo pataikiusią „Modestos“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)Atkakliose ir emocingose ketvirtfinalio rungtynėse „Hidraulit“ palaužė „Remzą & Langvilą“ (2018 gegužės 01 d., antradienis, 22:27 val.)