Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Skaitmeninė akis (92:76)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nesunkiai įveikė „Skaitmeninė akis “

2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 21:35 val., peržiūros: 896

Pirmadienį, baladžio 9 – ąją dieną, A. Sabonio centro salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2018, Reguliariosios, C pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – „Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ir svečių – „Skaitmeninė akis“.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai (4:4), (10:10), o pasibaiginėjus pirmajam kėlinukui po tikslaus R. Antanavičiaus dvitaškio „Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ pirmavo – 19:18.

Antrajį kėlinuką susikaupus „Skaitmeninė akis“ komandai, pavyko išlyginti rezultatą ir pasivyti šeimininkus (21:21), (24:24). Bet didesni pranašumą parodė „Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ komanda. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 41:40.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų nebuvo gan didelis ir „Skaitmeninė akis“ komanda rodė savo užsispyrumą. Bet šeimininkų komanda atrodė pranašesni – 65:60.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyt, kad „Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ komanda iškovos pergale, juos vedė į priekį komandiškas darbas – 92:72.

„Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ komandos žaidėjas P.Rimša: Mūsų pergalę lėmė gera gynybą.

„Sabonio KC 2000 II – “Beko“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 19:07 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ rungtynių pabaigoje palaužė Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)Permainingoje kovoje A.Sabonio KC 2000 II -„Beko“ įveikė „Košmaro“ ekipą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 20:37 val.)Po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ įveikė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:59 val.)Ypatingai atkaklioje kovoje „Skaitmeninė akis“ išplėšė pergalę iš „Košmaras“ rankų (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Atkakliose ir permainingose ketvirtfinalio rungtynėse „Skaitmeninė akis“ palaužė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Skaitmeninė akis“ be didesnio vargo patiesė „BK Centre“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 14:25 val.)Patirtis prieš jaunystę ‒ „Old S/M“ lengvai susitvarkė su jaunųjų saboniukų pasipriešinimu (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Skaitmeninė akis palūžo prieš Ariogala vyrus (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 01:22 val.)„Skaitmeninė akis“ pavasario taurę pradėjo pergalę prieš Alytaus „Vakarus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)