Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ (70:62)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 29 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ įveikė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ ekipą

2018 balandžio 29 d., Sekmadienis, 22:59 val., peržiūros: 771

Sekmadienį, Balandžio 29 – ąją dieną, A. Sabonio centro salėje įvyko Pavasario "Sportturas" taurės Didžiosios taurės atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ir Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ .

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Visą kėlinuką abi komandos nenorėjo nusileisti,bet likus iki kėlinio pabaigos kelioms sekundėms Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ komandos žaidėjas pataikęs 4 taškus komandai padėjo įsiveržti į priekį – 17:23.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai savo greitomis atakomis išlygino rezultatą ir pasivijo priešininkus (20:20), (22:22). Prie sėkmingos atkarpos labiausiai prisidėjo M.Ūsas ir J.Kralikauskas vaikinai pataikę po kelius tolimus metimus per kėlinį turėjo jau didelį pranašumą - 45:35.

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo apylygiai, tačiau vis svečių komanda bandydavo padidinti rezultatą ir pasivyti šeimininkus, bet po sėkmingesnės jų atkarpos tokią pat sėkmingą sužaisdavo ir varžovai – 60:49.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ iškovos pergale, rezultatu – 70:62.

Permainingoje kovoje A.Sabonio KC 2000 II -„Beko“ įveikė „Košmaro“ ekipą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 20:37 val.)„Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nesunkiai įveikė „Skaitmeninė akis “ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:35 val.)Nerezultatyviose rungtynėse savo pranašumą įrodė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ rungtynių pabaigoje palaužė Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)„Sabonio KC 2000 II – “Beko“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 19:07 val.)Ketivrtame kėlinyje Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ palaužė „Resmila.lt“ (87:73) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:38 val.) Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ iškovojo „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami ASU & Co „AgroVIS“ (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 15:17 val.)Patirtis prieš jaunystę ‒ „Old S/M“ lengvai susitvarkė su jaunųjų saboniukų pasipriešinimu (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Laipsniai“ iškovojo Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės trečiąją vietą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:24 val.)