„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Tadas Čekaitis (Arkus, C lyga)414,00
2Marius Markevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)431,33
3Lukas Baliulevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
4Laurynas Chalytovas (UNO, Kauno Mero taurė 2019)441,00
5Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)340,75
6Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)321,50
7Oskaras Gelžinis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)313,00
8Eimantas Tabola (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)350,60
9Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)313,00
10Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)360,50
11Vakaris Diškevičius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)340,75
12Dominykas Jurgelionis (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)350,60
13Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)340,75
14Lukas Mikalauskas (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2019)340,75
15Domas Andrišiūnas (KM „Žalgiris“, Kauno Mero taurė 2019)350,60
16Gytis Vyšniauskas (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)331,00
17Mantas Seilius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)350,60
18Paulius Minkevičius (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)340,75
19Povilas Žukaitis (UNO, Kauno Mero taurė 2019)230,67
20Lukas Armonas (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)240,50
21Orestas Margelis (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)230,67
22Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)212,00
23Paulius Levertas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)212,00
24Aivaras Jauga (Menų kambarys & BC „Rhino“, Įmonių lyga)212,00
25Giedrius Prabulis (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2019)230,67

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2864,67
2Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2555,00
3Laimonas Steponavičius (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)2555,00
4Povilas Venclovas (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2145,25
5Gytis Slapšys (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2154,20
6Mantas Seilius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)2154,20
7Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2045,00
8Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2045,00
9Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)1944,75
10Donatas Šliogeris (Omega, Kauno Mero taurė 2019)1953,80
11Lukas Žukauskas (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2019)1836,00
12Jonas Kaškelis (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)1853,60
13Gytis Vyšniauskas (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)1735,67
14Lukas Armonas (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)1744,25
15Dominykas Jurgelionis (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)1753,40
16Lukas Baliulevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)1753,40
17Arminas Žagelis (ICE, Kauno Mero taurė 2019)1753,40
18Giedrius Jevstignejevas (KTPMC, Kauno Mero taurė 2019)1653,20
19Gediminas Šuklevičius (UNO, Kauno Mero taurė 2019)1543,75
20Laurynas Ribakas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)1443,50
21Tomas Vyšniauskas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)1452,80
22Laurynas Chalytovas (UNO, Kauno Mero taurė 2019)1343,25
23Paulius Vilkas (ICE, Kauno Mero taurė 2019)1343,25
24Dominykas Šiumbrys (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)1343,25
25Egidijus Jasėnas (Arena Biliards, Kauno Mero taurė 2019)1352,60

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Haroldas Butnorius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)4 (34 min.)6
2Pijus Imbrasas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)3 (41 min.)5
3Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)3 (38 min.)4
4Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)3 (33 min.)3
5Aistis Lazauskas (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)3 (22 min.)4
6Mantas Semėnas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)3 (20 min.)5
7Vytenis Januškevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)2 (49 min.)4
8Arnoldas Vyšniauskas (Arena Biliards, Kauno Mero taurė 2019)2 (42 min.)2
9Paulius Irtmonas (KTPMC, Kauno Mero taurė 2019)2 (35 min.)3
10Regimantas Vaitasius (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2019)2 (35 min.)4
11Mantvydas Valukonis (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)2 (33 min.)5
12Martynas Perlys (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)2 (33 min.)5
13Andrius Jefremov (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2 (32 min.)4
14Vilius Pavilonis (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2 (32 min.)3
15Virginijus Dailidė (UNO, Kauno Mero taurė 2019)2 (31 min.)4
16Aidas Kuzminskas (Kauno „Atletas“, Draugiškos rungtynės)2 (30 min.)3
17Artūras Selvenis (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2 (29 min.)4
18Lukas Palivanas (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2 (24 min.)6
19Arūnas Ringys (ICE, Kauno Mero taurė 2019)2 (23 min.)3
20Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)2 (15 min.)2
21Mindaugas Banevičius (Elektrėnų „Pastolinis“, Kauno Mero taurė 2019)2 (15 min.)2
22Darius Krugelis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2 (14 min.)4
23Ramūnas Jomantas (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)2 (12 min.)3
24Aurimas Duoba (GZP, Kauno Mero taurė 2019)2 (11 min.)4
25Artūr Žmurkin (Arena Biliards, Kauno Mero taurė 2019)2 (9 min.)3
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu