„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)16210,76
2Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)15141,07
3Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)14180,78
4Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)14190,74
5Einoras Stankus (Lympo, II lyga)12180,67
6Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)1171,57
7Tomas Ziutelis (Pikenpokas, II lyga)11180,61
8Klaidas Pilkis (Arko, II lyga)11140,79
9Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)11140,79
10Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)10150,67
11Marijus Janavičius (Kauno energija, Įmonių lyga)10170,59
12Giedrius Liutkevičius (Teltonika, II lyga)10160,63
13Tomas Šorius (Sparta, II lyga)10180,56
14Kasparas Šion (ICE, II lyga)10140,71
15Erestas Maleckas (Kautech ‒ 2, II lyga)10160,63
16Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)10150,67
17Marius Juodis (Tetas, Įmonių lyga)991,00
18Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)9120,75
19Andrėj Ignatovič (VU Kauno fakultetas, II lyga)9110,82
20Marius Milkevičius (Lankstukas, II lyga)9150,60
21Karolis Budzeika (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)9120,75
22Tadas Marcinkus (MB „TR Project“, II lyga)9190,47
23Antanas Karbauskis (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)9130,69
24Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)9180,50
25Robertas Petrolis (Promatecha, Įmonių lyga)9160,56

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)93185,17
2Einoras Stankus (Lympo, II lyga)90185,00
3Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)77213,67
4Egidijus Kumža (Festo, Įmonių lyga)73203,65
5Lukas Drapanauskas (Consolius, III lyga)68144,86
6Arnas Malakauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)68203,40
7Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)67193,53
8Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)63193,32
9Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)62154,13
10Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)61173,59
11Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)59124,92
12Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)59144,21
13Mindaugas Leščinskas (Rajonas, II lyga)58144,14
14Lukas Grincevičius (Clutch, II lyga)57134,38
15Dovydas Nemeikša (Gemavila, II lyga)57173,35
16Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)57183,17
17Aivaras Pūras (Gemavila, II lyga)57183,17
18Mantas Sadauskas (Arko, II lyga)54134,15
19Viktoras Albrektas (Pikenpokas, II lyga)54202,70
20Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)52143,71
21Tomas Vaitkus (Kautech ‒ 2, II lyga)52143,71
22Kasparas Šion (ICE, II lyga)52143,71
23Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)52173,06
24Jonas Mačiulis (Reunion, I lyga)5177,29
25Marius Petrauskas (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)51133,92

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)3170,18
2Gvidas Vaičiuška (Klausučių alaus darykla, II lyga)3170,18
3Evaldas Basys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)270,29
4Aras Jukna (Vilniaus kolegija, Apskričių krepšinio lyga)280,25
5Kajus Lapienis (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)2120,17
6Dalius Grušauskas (MB „TR Project“, II lyga)2130,15
7Dovydas Redeckas (Lankstukas, II lyga)2130,15
8Laisvydas Žirlauskas (Scandagra, Įmonių lyga)2130,15
9Robert Idiarto (Consolius, III lyga)2140,14
10Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)2140,14
11Domantas Strimilas (Kauno švara, I lyga)2150,13
12Tautvydas Šimėnas (Lympo, II lyga)2150,13
13Saimonas Rauba (Lympo, II lyga)2160,13
14Justinas Valaitis (Kauno Rami, II lyga)2170,12
15Eitvydas Jurkevičius (Klausučių alaus darykla, II lyga)2180,11
16Gytis Mikėnas (Kauno Rami, II lyga)2190,11
17Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)2190,11

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Mantas Šiupienius (BC „Rhino“ ‒ 2, III lyga)12 (113 min.)15
2Kernius Budrys (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)12 (91 min.)15
3Lukas Paškevičius (Pikenpokas, II lyga)12 (64 min.)13
4Titas Bilvinas (KM „Žalgiris“, II lyga)11 (126 min.)15
5Titas Repšys (VU Kauno fakultetas, II lyga)11 (69 min.)14
6Modestas Gudukas (Krepsiniofanai.lt 1, III lyga)10 (152 min.)15
7Gediminas Naujalis (MB „TR Project“, II lyga)9 (85 min.)15
8Jokūbas Vyšniauskas (Festo, Įmonių lyga)9 (77 min.)15
9Martynas Česnauskas (Kauno energija, Įmonių lyga)9 (73 min.)9
10Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)9 (67 min.)17
11Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)8 (144 min.)17
12Artūras Selvenis (Gemavila, II lyga)8 (136 min.)18
13Mindaugas Šabūnas (BC „Rhino“ ‒ 2, III lyga)8 (118 min.)11
14Benas Andriuškevičius (KM „Žalgiris“ 2, II lyga)8 (115 min.)16
15Mantas Rudaitis (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)8 (97 min.)16
16Mindaugas Petokaitis (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)8 (91 min.)17
17Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)8 (85 min.)15
18Mantas Žeronas (Lietuvos sporto universitetas, I lyga)8 (80 min.)13
19Martynas Paulaitis (UNO, II lyga)8 (62 min.)13
20Tomas Achramavičius (VU Kauno fakultetas, II lyga)8 (23 min.)8
21Simanas Černauskas (Tetas, Įmonių lyga)7 (167 min.)7
22Tomas Eidikas (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)7 (117 min.)14
23Gediminas Jurevičius (Sparta, II lyga)7 (106 min.)14
24Mantas Gaubys (Plastena, Įmonių lyga)7 (95 min.)10
25Tadas Adamonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)7 (92 min.)17
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu