„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Tomas Ziutelis (Pikenpokas, II lyga)11140,79
2Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)10150,67
3Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)10140,71
4Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)951,80
5Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)9100,90
6Marius Juodis (Tetas, Įmonių lyga)991,00
7Einoras Stankus (Lympo, II lyga)9130,69
8Robertas Petrolis (Promatecha, Įmonių lyga)9120,75
9Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)9120,75
10Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)9140,64
11Vytautas Kamarūnas (VšĮ BC „Rhino“, Įmonių lyga)832,67
12Karolis Budzeika (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)8110,73
13Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)8100,80
14Laurynas Chalytovas (UNO, II lyga)8100,80
15Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)8100,80
16Dovydas Urbanavičius (Festo, Įmonių lyga)7110,64
17Tadas Marcinkus (MB „TR Project“, II lyga)7140,50
18Ramūnas Banys (Clutch, II lyga)7100,70
19Dovydas Grušauskas (Tetas, Įmonių lyga)7130,54
20Tomas Šorius (Sparta, II lyga)7120,58
21Kajus Lapienis (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)7110,64
22Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)7130,54
23Antanas Apulskis (BC „Rhino“, II lyga)7120,58
24Mindaugas Mikulėnas (Arko, II lyga)7120,58
25Giedrius Liutkevičius (Teltonika, II lyga)7130,54

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)76155,07
2Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)58144,14
3Einoras Stankus (Lympo, II lyga)57134,38
4Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)55143,93
5Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)53105,30
6Lukas Grincevičius (Clutch, II lyga)51114,64
7Egidijus Kumža (Festo, Įmonių lyga)50143,57
8Deimantas Vaitkus (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)4995,44
9Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)49143,50
10Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)47104,70
11Mindaugas Leščinskas (Rajonas, II lyga)47133,62
12Arnas Malakauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)46143,29
13Gytis Vyšniauskas (Skroblų alėja, II lyga)46153,07
14Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)44133,38
15Marius Juodis (Tetas, Įmonių lyga)4294,67
16Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)42133,23
17Kiril Abramtsov (VšĮ BC „Rhino“, Įmonių lyga)4194,56
18Laurynas Chalytovas (UNO, II lyga)41104,10
19Kiril Abramtsov (BC „Rhino“, II lyga)41142,93
20Rokas Smilgys (Lankstukas, II lyga)41142,93
21Ernestas Eičas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)41142,93
22Jonas Rekašius (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)4094,44
23Gytis Virbalis (Teltonika, II lyga)40104,00
24Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)40123,33
25Deividas Kisielius (UB Solar, Įmonių lyga)3994,33

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)3150,20
2Evaldas Basys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)260,33
3Aras Jukna (Vilniaus kolegija, Apskričių krepšinio lyga)280,25
4Laisvydas Žirlauskas (Scandagra, Įmonių lyga)2100,20
5Domantas Strimilas (Kauno švara, I lyga)2100,20
6Dovydas Redeckas (Lankstukas, II lyga)2110,18
7Gvidas Vaičiuška (Klausučių alaus darykla, II lyga)2110,18
8Saimonas Rauba (Lympo, II lyga)2110,18
9Kajus Lapienis (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)2110,18
10Gytis Mikėnas (Kauno Rami, II lyga)2120,17
11Tautvydas Šimėnas (Lympo, II lyga)2120,17
12Dalius Grušauskas (MB „TR Project“, II lyga)2130,15
13Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)2130,15

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Titas Bilvinas (KM „Žalgiris“, II lyga)10 (117 min.)14
2Lukas Paškevičius (Pikenpokas, II lyga)10 (55 min.)11
3Kernius Budrys (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)9 (61 min.)11
4Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)8 (85 min.)11
5Mantas Žeronas (Lietuvos sporto universitetas, I lyga)8 (80 min.)11
6Titas Repšys (VU Kauno fakultetas, II lyga)8 (58 min.)11
7Simanas Černauskas (Tetas, Įmonių lyga)7 (167 min.)7
8Mantas Gaubys (Plastena, Įmonių lyga)7 (95 min.)10
9Tomas Achramavičius (VU Kauno fakultetas, II lyga)7 (21 min.)7
10Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)6 (115 min.)13
11Virginijus Dailidė (UNO, II lyga)6 (97 min.)11
12Tadas Adamonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)6 (81 min.)14
13Mantas Rudaitis (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)6 (80 min.)11
14Šarūnas Bernatavičius (Kauno Rami, II lyga)6 (68 min.)7
15Jokūbas Vyšniauskas (Festo, Įmonių lyga)6 (66 min.)11
16Gediminas Naujalis (MB „TR Project“, II lyga)6 (63 min.)12
17Mindaugas Petokaitis (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)6 (59 min.)13
18Mantas Vilimas (Vilmista, Įmonių lyga)6 (54 min.)9
19Domantas Mažeika (VU Kauno fakultetas, II lyga)6 (51 min.)14
20Mantas Birutis (Kautech ‒ 2, II lyga)6 (48 min.)8
21Karolis Šabūnas (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)6 (40 min.)7
22Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)6 (40 min.)14
23Normantas Šilanskas (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)6 (37 min.)7
24Vytautas Sutkus (BC „Rhino“, II lyga)6 (37 min.)8
25Jokūbas Venslovas (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)6 (24 min.)6
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu