„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)19240,79
2Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)17230,74
3Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)15141,07
4Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)14180,78
5Einoras Stankus (Lympo, II lyga)13220,59
6Tadas Marcinkus (MB „TR Project“, II lyga)12230,52
7Simonas Ražickas (Donelaičio, Įmonių lyga)12160,75
8Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)1171,57
9Marijus Janavičius (Kauno energija, Įmonių lyga)11200,55
10Tomas Ziutelis (Pikenpokas, II lyga)11180,61
11Klaidas Pilkis (Arko, II lyga)11170,65
12Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)11140,79
13Justinas Valaitis (Kauno Rami, II lyga)11200,55
14Dovydas Urbanavičius (Festo, Įmonių lyga)10180,56
15Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)10150,67
16Giedrius Liutkevičius (Teltonika, II lyga)10160,63
17Tomas Šorius (Sparta, II lyga)10180,56
18Nojus Mištautas (KM „Žalgiris“ 2, II lyga)10220,45
19Erestas Maleckas (Kautech ‒ 2, II lyga)10180,56
20Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)10150,67
21Kasparas Šion (ICE, II lyga)10140,71
22Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)9120,75
23Marius Juodis (Tetas, Įmonių lyga)991,00
24Lukas Martinkus (Kauno energija, Įmonių lyga)9140,64
25Andrėj Ignatovič (VU Kauno fakultetas, II lyga)9110,82

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Einoras Stankus (Lympo, II lyga)113225,14
2Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)93185,17
3Egidijus Kumža (Festo, Įmonių lyga)82233,57
4Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)82243,42
5Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)78233,39
6Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)77233,35
7Lukas Drapanauskas (Consolius, III lyga)73154,87
8Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)70203,50
9Arnas Malakauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)68203,40
10Mantas Sadauskas (Arko, II lyga)64164,00
11Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)62154,13
12Marius Petrauskas (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)62163,88
13Justinas Baltrušaitis (Festo, Įmonių lyga)62222,82
14Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)61173,59
15Jonas Mačiulis (Reunion, I lyga)6096,67
16Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)59124,92
17Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)59144,21
18Mindaugas Leščinskas (Rajonas, II lyga)58144,14
19Mantas Stankevičius (Plastena, Įmonių lyga)58193,05
20Lukas Grincevičius (Clutch, II lyga)57134,38
21Karolis Meiliūnas (Scandagra, Įmonių lyga)57134,38
22Valentinas Gadliauskas (Arko, II lyga)57134,38
23Dovydas Nemeikša (Gemavila, II lyga)57173,35
24Aivaras Pūras (Gemavila, II lyga)57183,17
25Martynas Kadakauskis (Festo, Įmonių lyga)56212,67

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Gvidas Vaičiuška (Klausučių alaus darykla, II lyga)3170,18
2Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)3170,18
3Mantas Čipas (C Basket, „Sportturas“ taurė 2024)212,00
4Simonas Žilinskas (Krepsiniofanai.lt 2, „Sportturas“ taurė 2024)221,00
5Evaldas Basys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)270,29
6Aras Jukna (Vilniaus kolegija, Apskričių krepšinio lyga)280,25
7Dovydas Šemeklis (Reunion, I lyga)280,25
8Kajus Lapienis (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)2120,17
9Dovydas Redeckas (Lankstukas, II lyga)2130,15
10Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)2140,14
11Robert Idiarto (Consolius, III lyga)2140,14
12Dalius Grušauskas (MB „TR Project“, II lyga)2150,13
13Laisvydas Žirlauskas (Scandagra, Įmonių lyga)2160,13
14Domantas Strimilas (Kauno švara, I lyga)2160,13
15Eitvydas Jurkevičius (Klausučių alaus darykla, II lyga)2180,11
16Tautvydas Šimėnas (Lympo, II lyga)2190,11
17Justinas Valaitis (Kauno Rami, II lyga)2200,10
18Saimonas Rauba (Lympo, II lyga)2200,10
19Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)2200,10
20Gytis Mikėnas (Kauno Rami, II lyga)2210,10

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Gediminas Naujalis (MB „TR Project“, II lyga)13 (107 min.)19
2Mantas Šiupienius (BC „Rhino“ ‒ 2, III lyga)12 (113 min.)16
3Kernius Budrys (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)12 (91 min.)15
4Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)12 (87 min.)21
5Lukas Paškevičius (Pikenpokas, II lyga)12 (64 min.)13
6Titas Bilvinas (KM „Žalgiris“, II lyga)11 (126 min.)15
7Titas Repšys (VU Kauno fakultetas, II lyga)11 (69 min.)14
8Modestas Gudukas (Krepsiniofanai.lt 1, III lyga)10 (152 min.)15
9Benas Andriuškevičius (KM „Žalgiris“ 2, II lyga)10 (134 min.)20
10Jokūbas Vyšniauskas (Festo, Įmonių lyga)10 (79 min.)16
11Martynas Česnauskas (Kauno energija, Įmonių lyga)10 (77 min.)10
12Matas Kasperavičius (Kautech ‒ 2, II lyga)9 (40 min.)15
13Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)8 (144 min.)17
14Artūras Selvenis (Gemavila, II lyga)8 (136 min.)18
15Mindaugas Šabūnas (BC „Rhino“ ‒ 2, III lyga)8 (118 min.)11
16Mantas Rudaitis (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)8 (97 min.)16
17Mindaugas Petokaitis (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)8 (91 min.)17
18Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)8 (85 min.)15
19Rytis Paunksnis (Lympo, II lyga)8 (85 min.)17
20Mantas Žeronas (Lietuvos sporto universitetas, I lyga)8 (80 min.)13
21Martynas Paulaitis (UNO, II lyga)8 (62 min.)13
22Mantas Birutis (Kautech ‒ 2, II lyga)8 (53 min.)10
23Tomas Achramavičius (VU Kauno fakultetas, II lyga)8 (23 min.)8
24Simanas Černauskas (Tetas, Įmonių lyga)7 (167 min.)7
25Gytis Vitkauskas (Arko, II lyga)7 (153 min.)9
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu