„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)21250,84
2Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)17240,71
3Benas Navikas (Promatecha, Įmonių lyga)15141,07
4Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)14180,78
5Einoras Stankus (Lympo, II lyga)13220,59
6Tadas Marcinkus (MB „TR Project“, II lyga)12240,50
7Simonas Ražickas (Donelaičio, Įmonių lyga)12160,75
8Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)1171,57
9Marijus Janavičius (Kauno energija, Įmonių lyga)11200,55
10Tomas Ziutelis (Pikenpokas, II lyga)11180,61
11Klaidas Pilkis (Arko, II lyga)11170,65
12Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)11140,79
13Justinas Valaitis (Kauno Rami, II lyga)11200,55
14Dovydas Urbanavičius (Festo, Įmonių lyga)10180,56
15Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)10150,67
16Nojus Mištautas (KM „Žalgiris“ 2, II lyga)10230,43
17Giedrius Liutkevičius (Teltonika, II lyga)10160,63
18Tomas Šorius (Sparta, II lyga)10180,56
19Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)10240,42
20Erestas Maleckas (Kautech ‒ 2, II lyga)10190,53
21Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)10150,67
22Kasparas Šion (ICE, II lyga)10140,71
23Lukas Martinkus (Kauno energija, Įmonių lyga)9140,64
24Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)9120,75
25Marius Juodis (Tetas, Įmonių lyga)991,00

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Einoras Stankus (Lympo, II lyga)113225,14
2Marijus Našlėnas (VU Kauno fakultetas, II lyga)93185,17
3Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)85253,40
4Mantas Stankevičius (GZP ‒ 2, II lyga)83243,46
5Egidijus Kumža (Festo, Įmonių lyga)82233,57
6Matas Namikas (MB „TR Project“, II lyga)81243,38
7Lukas Drapanauskas (Consolius, III lyga)73154,87
8Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)70203,50
9Arnas Malakauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)68203,40
10Mantas Sadauskas (Arko, II lyga)64164,00
11Armandas Sinkevičius (KM „Žalgiris“, II lyga)62154,13
12Marius Petrauskas (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)62163,88
13Justinas Baltrušaitis (Festo, Įmonių lyga)62222,82
14Dominykas Vilkius (Teltonika, II lyga)61173,59
15Jonas Mačiulis (Reunion, I lyga)6096,67
16Manvydas Uselis (UB Solar, Įmonių lyga)59124,92
17Gytis Slapšys (Pikenpokas, II lyga)59144,21
18Mindaugas Leščinskas (Rajonas, II lyga)58144,14
19Mantas Stankevičius (Plastena, Įmonių lyga)58193,05
20Gytis Vyšniauskas (Skroblų alėja, II lyga)58222,64
21Karolis Meiliūnas (Scandagra, Įmonių lyga)57134,38
22Lukas Grincevičius (Clutch, II lyga)57134,38
23Valentinas Gadliauskas (Arko, II lyga)57134,38
24Tomas Vaitkus (Kautech ‒ 2, II lyga)57173,35
25Dovydas Nemeikša (Gemavila, II lyga)57173,35

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Gvidas Vaičiuška (Klausučių alaus darykla, II lyga)3170,18
2Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)3170,18
3Mantas Čipas (C Basket, „Sportturas“ taurė 2024)221,00
4Simonas Žilinskas (Krepsiniofanai.lt 2, „Sportturas“ taurė 2024)221,00
5Evaldas Basys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)270,29
6Aras Jukna (Vilniaus kolegija, Apskričių krepšinio lyga)280,25
7Dovydas Šemeklis (Reunion, I lyga)280,25
8Kajus Lapienis (Lietuvos sporto universitetas 2, I lyga)2120,17
9Dovydas Redeckas (Lankstukas, II lyga)2130,15
10Aurimas Jankauskas (VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2, III lyga)2140,14
11Robert Idiarto (Consolius, III lyga)2140,14
12Dalius Grušauskas (MB „TR Project“, II lyga)2160,13
13Laisvydas Žirlauskas (Scandagra, Įmonių lyga)2160,13
14Domantas Strimilas (Kauno švara, I lyga)2160,13
15Eitvydas Jurkevičius (Klausučių alaus darykla, II lyga)2180,11
16Tautvydas Šimėnas (Lympo, II lyga)2190,11
17Eduardas Straigis (Romegas, II lyga)2200,10
18Justinas Valaitis (Kauno Rami, II lyga)2200,10
19Saimonas Rauba (Lympo, II lyga)2200,10
20Gytis Mikėnas (Kauno Rami, II lyga)2210,10

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Gediminas Naujalis (MB „TR Project“, II lyga)14 (117 min.)20
2Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)13 (105 min.)22
3Mantas Šiupienius (BC „Rhino“ ‒ 2, III lyga)12 (113 min.)16
4Kernius Budrys (KM „Žalgiris“ 2, I lyga)12 (91 min.)15
5Lukas Paškevičius (Pikenpokas, II lyga)12 (64 min.)13
6Benas Andriuškevičius (KM „Žalgiris“ 2, II lyga)11 (143 min.)21
7Titas Bilvinas (KM „Žalgiris“, II lyga)11 (126 min.)15
8Titas Repšys (VU Kauno fakultetas, II lyga)11 (69 min.)14
9Modestas Gudukas (Krepsiniofanai.lt 1, III lyga)10 (152 min.)15
10Jokūbas Vyšniauskas (Festo, Įmonių lyga)10 (79 min.)16
11Martynas Česnauskas (Kauno energija, Įmonių lyga)10 (77 min.)10
12Matas Kasperavičius (Kautech ‒ 2, II lyga)10 (41 min.)16
13Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)8 (144 min.)17
14Artūras Selvenis (Gemavila, II lyga)8 (136 min.)18
15Mindaugas Šabūnas (BC „Rhino“ ‒ 2, III lyga)8 (118 min.)11
16Mantas Rudaitis (Akademija VDU-ŽUA, II lyga)8 (97 min.)16
17Mindaugas Petokaitis (VšĮ „Gatvės vaikai“, II lyga)8 (91 min.)17
18Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)8 (85 min.)15
19Rytis Paunksnis (Lympo, II lyga)8 (85 min.)17
20Mantas Žeronas (Lietuvos sporto universitetas, I lyga)8 (80 min.)13
21Martynas Paulaitis (UNO, II lyga)8 (62 min.)13
22Mantas Birutis (Kautech ‒ 2, II lyga)8 (53 min.)10
23Tomas Achramavičius (VU Kauno fakultetas, II lyga)8 (23 min.)8
24Simanas Černauskas (Tetas, Įmonių lyga)7 (167 min.)7
25Gytis Vitkauskas (Arko, II lyga)7 (153 min.)9
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu