AGAVA & ASS vs S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (64:57)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 16 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

A.Sutkaus dėka pergalę šventė "Agava & ASS" ekipa

2011 kovo 16 d., Trečiadienis, 19:37 val., peržiūros: 4566

Trečiadienį, kovo 16 dieną, Kauno Technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Agava & ASS" ir svečių "S.Raštikio Puskarininkių mokyklos" ekipų. Pirmojoje rungtynių pusėje pranašesni atrodė svečiai, tačiau į antrojo kėlinuko pabaigą atvykęs šeimininkų komandos žaidėjas A.Sutkus kardinaliai pakeitė situaciją aikštelėje. Antroje rungtynių pusėje svečiai neturėjo jokių vaistų prieš A.Sutkaus puolimą, apart baudų, kurias jis sėkmingai realizuodavo. Po atkaklios kovos pergalę šventė šeimininkų ekipa "Agava & ASS". 64:57 (12:13, 7:12, 19:18, 26:14).

Rungtynės prasidėjo staigių šeimininkų išpuoliu, kurio smaigalyje atsidūrė A.Vanagas, taip pelnydamas du taškus bei dar išprovokuodamas varžovo pražanga, tiea, baudos metimas skriejo pro šalį, o po nesėkmingos svečių atakos tritaškiu metimus varžovus nubaudė A.Linauskas (5:0), tačiau netrukus G.Paškevičiaus tritaškis metimas sustabdė jo komandos taškų badą. Kėlinio viduryje komandos rezultatyvumu neišsiskyrė, tačiau artėjant laikui į pabaigą, po svečių ekipos spurto 6:0, "Agava & ASS" komanda buvo priversta vytis varžovus. 12:13.

Nors antrąjį kėlinuką trijų taškų vertu metimu ir pradėjo šeimininkų ekipos narys A.Linauskas, to buvo mažai, nes netrukus varžovai surengė kelias iš eilės rezultatyvias atakas, nesulaukdami jokio atsako iš varžovų pusės (17:25). Į antrojo kėlinuko pabaigą atskubėjęs A.Sutkus dar spėjo atkovoti kamuolį ir pelnyti du taškus iš po krepšio aidint kėlinio pabaigą skelbiančiam švilpukui. 19:25.

Trečiąjame ketvirtyje itin išryškėjo A.Sutkaus svarba šeimininkų komandai. Kėlinuko pradžioje jis pelnė du taškus su pražanga, bei realizavo baudos metimą, taip sumažindamas komandos defictą iki trijų taškų (22:25). Į D.Trepeikos dvitaškį, "Agava & ASS" komandos kapitonas A.Šalaševičius atsakė taikliu tolimu šūviu, kuris sumažino deficitą iki 2 taškų (25:27). Tačiau šeimininkų nelaimei į tai buvo atsakyta taip pat taikliu tolimu svečių komandos kapitono R.Gečiono metimu, kuris suteikė jo komandai 5 taškų pranašumą (25:30). Kiek vėliau sekė "S.Raštikio Puskarininkų mokyklos" spurtas 11:3, kuris leido svečiams pabėgti jau 11 taškų skirtumu (32:43). Tačiau šeimininkai rankų nenuleido ir šeši iš eilės A.Sutkaus taškai sumažino deficitą iki 5 taškų. 38:43.

Paskutinio rungtynių dalis buvo lemiama, kurioje "Agava & ASS" parodė savo tikrąsias galimybes, vedami A.Sutkaus. Nors kėlinį dviem taškais pradėjo svečiai, tai nieko nereiškė, kadangi A.Sutkaus rezultatyvių perdavimų dėka, bei jo komandos draugų A.Linausko ir M.Dimšos tritaškiais, šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo minimalų pranašumą (46:45). Vėliau žaidimas vyko apylygiai, pirmaujančios komandos keitėsi dažnai, kol galiausiai lemiamo šeimininkų spurto dėka, jie galėjo džiaugtis pergale 64:57.

"Agava & ASS": A.Sutkus 27 (10 išprov.praž., 4 rez.perd.), A.Linauskis 13, A.Šalaševičius (6 rez.perd.) ir M.Dimša (11 atk.kam.) – po 10 taškų.

"S.Raštikio Puskarininkių mokykla": G.Paškevičius 17, R.Gečionis 16, D.Trepeika 13 (17 atk.kam.) taškų.

"AKS Projektai & Argensta" nesunkiai įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 23:26 val.)"Vaidotėnas" nušlavė "Agavos & ASS" penketuką (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 23:53 val.)"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Agava & ASS" elipą (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 21:51 val.)Po nesudėtingos kovos laimėjo "Agava & ASS" krepšininkai (2011 vasario 23 d., trečiadienis, 20:26 val.)Permainingoje kovoje "Elektromontuojas" įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 07 d., antradienis, 21:56 val.)"AGAVA & Ass" išplėšė pergalę prieš "GB United" (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 22:19 val.)"Kauno aerouostas" krepšininkai išbarstė persvarą, tačiau pergalės iš savo rankų nepaleido (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 23:51 val.)Išsiveržę į priekį rungtynių pradžioje ir visą laiką pirmavę laimėjo "Agava & ASS" krepšininkai (2011 vasario 16 d., trečiadienis, 19:13 val.)Puikiai rungtynių pabaigą sužaidęs "Agava & ASS" šešetukas palaužė "Club 9 & Pizza club" (2011 sausio 23 d., sekmadienis, 21:26 val.)"Kauno Tiltai" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės (2010 lapkričio 29 d., pirmadienis, 23:14 val.)