KM Steel Service vs Donelaičio (61:65)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 05 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Donelaičio“ po įtemptos kovos palaužė „KM Steel Service“ ekipą

2023 gruodžio 05 d., Antradienis, 20:59 val., peržiūros: 245

Gruodžio 5d., antradienį, Kauno kolegijos sporto salėje buvo sužaistos „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „KM Steel Service“ ir „Donelaičio “ ekipų.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kur kas geresniu „KM Steel Service“ žaidimu. Solidžiai puldami, bei puikiai besigindami, šeimininkai jau pirmoje kėlinio pusėje susikrovė 8 taškų pranašumą (12:4). Visgi, svečiai sugebėjo užbaigti kėlinį pelnydami 8 taškus be atsako ir taip persverti rezultatą savo naudai. Taigi, po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo (15:17) svečių naudai. Svečiai pakeitę gynybos taktikas, bei patys nepriekaištingai mesdami visus metimus, tiesiog akyse padidino prašumą. Tačiau šeimininkai vėl išlygino rezultatą ir abi komandos žaidė taškas į tašką.. Likus iki ketvirčio galo minutei „Donelaičio“ ekipa surengė spurtą ir pabėgo 6 taškais į priekį – 30:36.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje kiek pasikeitė. Šeimininkai pradėjo labiau prižiūrėti varžovų snaiperius bei priversti priešininkus mesti sunkesnius metimus. Beveik visą kėlinį komandos žaidė panašiai – 46:53. Paskutinis kėlinukas buvo tikras aistrų sūkurys. Jau pirmosiomis minutėmis šeimininkai prisivijo varžovus ir sumažino deficitą iki 1 taško. Nuo to momento, aikštelėje dominavo gynyba. Abi komandos nemažai klydo, o ir mėtė ne itin taikliai. Likus vos 2 minutėms, komandas skyrė vos 2 taškų, tačiau svečiai sėkmingai perėmę kelis kamuolius iš eilės sugebėjo galų gale palaužti „KM Steel Service“ ir iškovoti pergalę rezultatu 61:65.

7 taškai

BC „Rhino“ išrašė pirmą pralaimėjimą „KM Steel Service“ ekipai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 22:01 val.)„Kauno energija“ užtikrintai aštuntfinalyje nugalėjo „KM Steel Service“ ekipą (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatecha“ įveikė „KM Steel Service“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Donelaičio“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Donelaičio“ sutriuškino „UB Solar“ 57 taškų skirtumu. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:08 val.)Po labai atkaklios kovos „KM Steel Service“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Donelaičio“ lengvai susitvarkė su „Tetas“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Donelaičio“ pergalingai pradėjo pusfinalio seriją (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:46 val.)