Kelių priežiūra vs Donelaičio (67:104)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“

2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 19:49 val., peržiūros: 54

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" ir "Donelaičio".

Rungtynes užtikrintai pradėjo "Donelaičio" ekipa, kuri puikiai išnaudojo varžovų klaidas ir greitomis atakomis tolo nuo varžovų ( 13:30). Antrame kėlinyje "Kelių priežiūra" pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką "Donelaičio" ekipa įjungė vėl aukštesnę pavarą ir atstatė turėtą pranašumą – 35:52

Po ilgosios pertraukos "Donelaičio" žaidėjai toliau įrodinėjo pranašumą prieš varžovus ( 51:86 ). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas ir "Donelačio" ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš "Kelių priežiūra". Galutinis rezultatas – 67:104 (13:30, 22:22, 16:34, 16:18)

8 perimt. kam.

Įspūdinga. Keturiese likę „Scandagra“ sugebėjo panaikinti skirtumą bei iškovoti pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 19:47 val.)Donelaitis iškovojo lengvą pergalę prieš Vilmistą (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Donelaičio“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Donelaičio“ po įtemptos kovos palaužė „KM Steel Service“ ekipą (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:59 val.)„Remza“ įtikinamai susitvarkė su „Kelių priežiūros“ kolektyvu (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:54 val.)Negausiai susirinkę „Rimo & Patikimos linijos“ ekipa įveikė „Kelių priežiūrą“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:54 val.)