Kauno energija vs KM Steel Service (90:70)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 kovo 20 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno energija“ užtikrintai aštuntfinalyje nugalėjo „KM Steel Service“ ekipą

2024 kovo 20 d., Trečiadienis, 21:50 val., peržiūros: 132

Trečiadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos aštuntfinalio "Play in" rungtynės, kuriose susitiko "Kauno energija" ir "KM Steel Service".

Rungtynes užtikrintai pradėjo "Kauno energija", o svečiai pirmuosius taškus pelnė tik trečią žaidimo minutę ( 11:2). Toliau aikštelės šeimininkai demonstravo uraganinį puolimą ir komandas skyrė 13 taškų ( 30:17). Antrame kėlinyje "KM Steel Service" pavyko sušvelninti skirtumą, tačiau "Kauno energija" greitomis atakomis atstatė turėtą pranašumą – 49:32

Po ilgosios pertrauki "KM Steel Service" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, bet aikštelės šeimininkai priminė apie save uraganiniu puolimu, kur per keletą minučių pasiekė rekordinį pranašumą ( 68:47). Per likusį laiką ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ( 70:51). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. "Kauno energija" išsaugojo susikrautą pranašumą ir pergalingai pradėjo aštuntfinalio "Play in". Galutinis rezultatas - 90:70 (30:17, 19:15, 21:19, 20:19)

Rokas Kabašinskas

BC „Rhino“ išrašė pirmą pralaimėjimą „KM Steel Service“ ekipai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 22:01 val.)„Donelaičio“ po įtemptos kovos palaužė „KM Steel Service“ ekipą (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:59 val.)„Kauno energija“ tris kėlinius strigo puolime ir nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Kauno energija“ tvirta pergale peržengė aštuntfinalio ribą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno energija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš KM „Steel Service“ ekipos (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)Užtikrintai rungtynes kontroliavę „KM Steel Service“ susitvarkė su „UB Solar“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:59 val.)Įmonių lygoje „Kauno energija“ sutriuškino VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)