KM Steel Service vs Kauno energija (85:83)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 kovo 27 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po labai atkaklios kovos „KM Steel Service“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą

2024 kovo 27 d., Trečiadienis, 22:40 val., peržiūros: 136

Kovo 27 dieną, 20:40 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos „Kauno energija“ (šeimininkai) ir „KM Steel Service“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų aštuntfinalio rungtynių (pirmąjį susitikimą solidžia persvara buvo laimėję „Kauno energija“). Šį vakarą buvo kur kas atkaklesnė kova, „KM Steel Service“ atlaikė varžovų spurtą susitikimo pabaigoje ir šiaip ne taip išplėšė pergalę, taip pratęsdami aštuntfinalio seriją. Susitikimas baigėsi rezultatu 85:83 (24:26, 25:20, 17:16, 19:21).

Jau nuo rungtynių pradžios buvo galima pastebėti, kad šiandien nebus kovos "į vienus vartus". Abi komandos kovėsi labai atkakliai ir skirtumas visą laiką išliko nedidelis. Prasidedant ilgajai pertraukai „KM Steel Service“ buvo priekyje rezultatu 49:46.

Antroje rungtynių dalyje intriga niekur nepasitraukė. Lemiamu rungtynių momentu tapo "Kauno energijos" lyderio S. Andraičio penktoji asmeninė pražanga. Po šio momento skirtumas ėmė augti „KM Steel Service“ ekipos naudai ir likus žaisti keletą minučių jis pasiekė 10 taškų. Atrodė, kad jau nugalėtojas aiškus, bet "Kauno energija" kovėsi iki galo, pataikė sudėtingus metimus, priartėjo iki vienintelio taško ribos ir turėjo realius šansus išplėšti pergalę, netaiklus metimas, o vėliau ir klaida palaidojo komandos viltis. Susitikimas baigėsi rezultatu 85:83.

Lukas Černauskas

„Lemora & Minaltra“ uraganiniu puolimu nušlavė „Kauno energiją“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 22:02 val.)„Kauno energija“ tvirta pergale peržengė aštuntfinalio ribą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)„Donelaičio“ po įtemptos kovos palaužė „KM Steel Service“ ekipą (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:59 val.)„KM Steel Service“ susitvarkė su penkiese žaidusia „Vilmista“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 20:50 val.)„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Kauno energija“ ekipą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Kauno energija“ užtikrintai aštuntfinalyje nugalėjo „KM Steel Service“ ekipą (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)Užtikrintai rungtynes kontroliavę „KM Steel Service“ susitvarkė su „UB Solar“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Donelaičio“ pergalingai pradėjo pusfinalio seriją (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:46 val.)„KM Steel Service“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:39 val.)„KM Steel Service“ pasiekė pergalę nepadoriu skirtumu (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 17:14 val.)