Donelaičio vs UB Solar (109:52)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Donelaičio“ sutriuškino „UB Solar“ 57 taškų skirtumu.

2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 18:08 val., peržiūros: 83

Sekmadienį, vasario 4 dieną, Kauno Kolegijos didžiojoje salėje vyko Įmonių lygos susitikimas tarp „Donelaičio“ ir „UB Solar“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Donelaičio“ nesusirinko juokauti ir rungtynes pradėjo tiesiog žvėriškai. 18:4 rungtynių starte ir „UB Solar“ turėjo imti minutės pertraukėlę. Labai daug klydę „UB Solar“ negalėjo priešintis prieš labai greit į puolimą bėgančius „Donelaičio“ krepšininkams. Antrasis kėlinys neparodė nieko naujo ir „Donelaičio“ toliau dominavo aikštelėje. Po dviejų kėlinių rezultatu 56:16 jokių vilčių savo varžovams nepaliko „Donelaičio“.

Antroje pusėje liko tik sužaisti ir išsiaiškinti, kokiu skirtumu pergalę iškovos „Donelaičio“. Didžiausias šviesulys „UB Solar“ komandoje buvo P.Vengraitis, kuris savo individualiais įgūdžiais sėkmingai rinkdavo taškus. Galutinis rungtynių rezultatas 109:52 (30:8, 26:8, 26:16, 27:20).

„Donelaičio“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Donelaičio“ lengvai susitvarkė su „Tetas“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Donelaičio“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Donelaičio“ neturėjo problemų su puolime strigusia „Festo“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Donelaičio“ po įtemptos kovos palaužė „KM Steel Service“ ekipą (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:59 val.)„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)Dar nelaimėjusių ekipų dvikovoje nesunki „UB Solar“ pergalė prieš „Tetas“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:13 val.)Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 21:41 val.)