Donelaičio vs Hidraulinės sistemos (86:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 21 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Donelaičio“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Hidraulines sistemas“

2024 sausio 21 d., Sekmadienis, 19:00 val., peržiūros: 118

Sausio 21 dieną, 17:00 val., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Donelaičio" (šeimininkai) ir "Hidraulinės sistemos" (svečiai). Nors pirmoji rungtynių dalis buvo labai lygi, bet po ilgosios pertraukos "Donelaičio" ėmė tolti, o galiausiai jau ir triuškino varžovus. Susitikimas baigėsi rezultatu 86:58 (20:20, 17:14, 22:10, 27:14).

Rungtynių pirmoje pusėje komandos žaidė labai lygiai, žaidėjai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, buvo daug pražangų, pertraukėlių, o laikas ėjo labai lėtai. Nors beveik visą laiką priekyje buvo šeimininkai, bet intriga išsilaikė ir prasidedant ilgajai pertraukai "Donelaičio" buvo priekyje 37:34.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai laikė didžiulį tempą, kuris galiausiai išbalansavo varžovus ir skirtumas ėmė augti. Galutinį smūgį "Hidraulinės sistemos" gavo prasidėjus ketvirtam kėlinukui, kuomet skirtumas išaugo iki 20 taškų. Tuomet jau kovos nebeliko, skirtumas dar kiek išaugo, o nugalėtojas jau buvo aiškus. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:58.

Liudas Čekavičius

„Lemora & Minaltra“ turėjo vargo prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 00:12 val.)„Donelaičio“ lengvai susitvarkė su „Tetas“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Donelaičio“ neturėjo problemų su puolime strigusia „Festo“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Donelaičio“ sutriuškino „UB Solar“ 57 taškų skirtumu. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:08 val.)Imonių lygoje: „Remza @ Irmco“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 23:01 val.)„Donelaičio“ po įtemptos kovos palaužė „KM Steel Service“ ekipą (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:59 val.)„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)„Donelaičio“ strigo puolime ir suteikė viltį „Kauno energijos“ krepšininkams patekti į finalą. (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Hidraulinių sistemų“ pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)