Freda vs Hidraulinės sistemos (77:64)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

“Freda“ palaužė “Hidraulinės sistemos“ ekipos pasipriešinimą

2022 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 22:20 val., peržiūros: 668

Lapkričio 21 d., pirmadienį, Jachtklube buvo sužaistos Įmonių lygos B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko “Freda“ (1-0) ir “Hidraulinės sistemos“ (0-1).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo “Hidraulinės sistemos“ ekipa, kuri iškart tolo 2:14. Visgi, po šio šalto dušo “Freda“ labai greitai atsigavo ir dėka A. Dabožinsko rezultatyvaus žaidimo sugebėjo pirmą kėlinį laimėti 23:18.

Antrojo kėlinio pradžioje J.Tumpa smeigė du tolimus metimus paeiliui, vėliau metimus iš po krepšio pridėjo V.Janušonis ir šeimininkai tolo dviženkliu pranašumu 36:26. Kėlinio pabaigoje “Hidraulinės sistemos“ taikliais baudų metimais šiek tiek priartėjo. Įpusėjus susitikimui 44:37.

Trečiasis kėlinys geriau prasidėjo svečiams, kurie po penkių iš eilės M. Valatkevičiaus taškų lygino rezultatą 44:44. Bet tada iniciatyvos ėmėsi šeimininkų krepšininkas T.Ambraziejus, kurio metimai leido “Freda“ ekipai vėl kiek nutolti – 56:51.

Lemiamame kėlinyje po kelių svečių ekipos klaidų “Freda“ vėl tolo iki dviženklio pranašumo 65:55. “Hidraulinės sistemos“ jau nebeprisivijo varžovų ir patyrė antrąją nesėkmę. Galutinis susitikimo rezultatas 77:64 (23:18, 21:19, 12:14, 21:13).

9 taškai

„Freda“ užmėtė „Hidraulinės sistemos“ ekipą tritaškiais ir išlygino serijos rezultatą (2023 balandžio 17 d., pirmadienis, 20:34 val.)„Freda“ trečiose serijos rungtynėse nepaliko vilčių „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „Remza“ visgi pralaimėjo „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:47 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po atkaklios kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 22:28 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:39 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)