Freda vs Hidraulinės sistemos (100:76)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 balandžio 17 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Freda“ užmėtė „Hidraulinės sistemos“ ekipą tritaškiais ir išlygino serijos rezultatą

2023 balandžio 17 d., Pirmadienis, 20:34 val., peržiūros: 241

Balandžio 17 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos Didžiosios taurės antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Freda“ ir „Hidraulinės sistemos“ ekipų. Pirmasis susitikimas baigėsi pastarųjų pergale.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau pirmo kėlinio antroje pusėje „Freda“ dėka kelių taiklių tolimų metimų išsiveržė į priekį ir pirmą kėlinį laimėjo 24:17.

Antrajame kėlinuke šeimininkai pridėjo keturis tritaškius, tačiau į tai savo atsakymų turėjo ir „Hidraulinės sistemos“, o kėlinys baigėsi esant tam pačiam septynių taškų skirtumui tarp komandų. Įpusėjus susitikimui 43:36.

Trečiajame kėlinuke svečiai mažino deficitą iki 50:46, bet tada iniciatyvos ėmėsi A.Dabožinskas, kurio penki tritaškiai metimai vėl tolino „Freda“ ekipą iki 71:54.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų puolimas ir toliau buvo sunkiai sustabdomas, kas leido užtikrintai pabaigti rungtynes ir išlyginti serijos rezultatą. Galutinis susitikimo rezultatas 100:76 (24:17, 19:19, 28:18, 29:22).

Liudas Čekavičius

“Freda“ palaužė “Hidraulinės sistemos“ ekipos pasipriešinimą (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Freda“ trečiose serijos rungtynėse nepaliko vilčių „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)Pirmoji „Hidraulinės sistemos“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „Remza“ visgi pralaimėjo „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:47 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:39 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po atkaklios kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 22:28 val.)