Hidraulinės sistemos vs Lemora & Minaltra & Volinta Energy (73:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 14 d., Antradienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po atkaklios kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą

2023 kovo 14 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 372

Kovo 14 d., antradienį, Kauno energijos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos C pogrupio rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ (11-4) ir „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (11-5) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios iškart nutolo 12:3. Nors „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ iškart kirpo deficitą iki minimumo, tačiau kėlinį šeimininkai pabaigė spurtu 9:0 ir po pirmo kėlinio pirmavo 21:11.

Antrajame kėlinuke iniciatyvą rungtynėse perėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“, kuriems pavyko persverti rungtynių rezultatą ir įpusėjus susitikimui pirmauti 32:34.

Trečiajame kėlinyje ir toliau aikštelėje vyko atkakli kova, o kėlinio pabaigoje svečiai sugebėjo kiek atitrūkti. Po trijų kėlinių 48:54.

Ketvirtame kėlinyje po penkių iš eilės L. Macijausko taškų „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ tolo dviženkliu pranašumu 50:62. Vėliau svečiai dar įmetė penkis tolimus metimus, kurie ir garantavo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 73:81 (21:11, 11:23, 16:20, 25:27).

Linas Macijauskas

J. Stanaičio vedama „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ nesunkiai įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 20:28 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ įveikė „Plasteną“ ir žengė į pusfinalį (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ spurtu ketvirtame kėlinyje palaužė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ turėjo nemažai vargo su „Kelių priežiūra“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po prasto rungtynių starto atsitiesė ir iškovojo pergalę prieš „Plasteną“ (2023 balandžio 11 d., antradienis, 21:58 val.)“Lemora & Minaltra & Volinta Energy” kontroliavo rungtynes ir pasiekė pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ iškovojo gana lengvą pergalę (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Freda“ trečiose serijos rungtynėse nepaliko vilčių „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)“Freda“ palaužė “Hidraulinės sistemos“ ekipos pasipriešinimą (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)