Manvesta vs Hidraulinės sistemos (72:77)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 10 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Hidraulinės sistemos“ ir antrą kartą įveikė „Manvesta“ ekipą ir žengė į Įmonių lygos Mažosios taurės finalą

2023 gegužės 10 d., Trečiadienis, 21:28 val., peržiūros: 272

Trečiadienį, gegužės 10 d., Kauno centro mokyklos sporto salėje buvo sužaistos antrosios Įmonių lygos Mažosios taurės pusfinalio rungtynės tarp „Manvesta“ ir „Hidraulinės sistemos“ ekipų. Pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjo „Hidraulinės sistemos“.

Rungtynių pradžioje po kelių tolimų metimų „Hidraulinės sistemos“ tolo iki 4:11. Vėliau svečiai tolo ir dviženkle persvara, o pirmą kėlinuką laimėjo 15:24.

Antrajame kėlinuke iniciatyvos ėmėsi M.Puotkalis, kurio du tritaškiai kėlinio pabaigoje mažino atsilikimą iki 32:36.

Trečiajame kėlinuke svečių žaidėjas M.Samuolis pataikė tris tolimus metimus, vieną pridėjo M.Valatkevičius, o „Hidraulinės sistemos“ tolo 44:59.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Manvesta“ iškart priartėjo iki 56:62. Bet tada M.Samuolis pataikė du tolimus metimus, taip užtvirtindamas „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 72:77 (15:24, 17:12, 12:23, 28:18).

Liudas Čekavičius

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Pirmoji „Hidraulinės sistemos“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)„KM Steel Service“ pergalės neužteko. Geresnį taškų santykį turėję „Manvesta“ žengė į ketvirtfinalį (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:15 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ pasidabino „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, bronzos medaliais (2023 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsime palaužė „Donelaičio“ komandą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana užtikrintai susitvarkė su savo varžovais (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)„Freda“ užmėtė „Hidraulinės sistemos“ ekipą tritaškiais ir išlygino serijos rezultatą (2023 balandžio 17 d., pirmadienis, 20:34 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)