Remza vs Vilmista (93:56)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę

2021 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 21:10 val., peržiūros: 259

Gruodžio 1 dieną, 20:00 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Remza" (šeimininkai) ir "Vilmista" (svečiai). Šiose rungtynėse intrigos nebuvo, visą rungtynių kontrolę savo rankose turėję "Remzos" krepšininkai pasiekė daugiau nei užtikrintą pergalę, laimėdami rezultatu 93:56 (17:12, 28:16, 25:12, 23:16).

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, bet jau pirmojo kėlinuko metu ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas, kurie po truputį tolo, kol "Vilmista" vis labiau strigo. Svečiams nepadėjo ir išnaudotos visos pertraukėlės, komanda aiškiai stigo jėgų, pasipylė klaidos, o tuo pasinaudoję "Remzos" krepšininkai susikrovė ir labai solidų pranašumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo "Remzai" pirmaujant rezultatu 45:28.

Antroje rungtynių dalyje komandos tiesiog sutvarkė formalumus, žaidimas tapo greitesnis, krepšininkai galėjo tiesiog šlifuoti derinius ar atlikti kitas užduotis, nes kovoti dėl pergalės "Vilmistai" nebuvo šansų. Užtikrintai rungtynes laimėjo "Remza", rezultatu 93:56.

8 taškai

„Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Promatik“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 kovo 01 d., antradienis, 22:40 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Remza“ iškovojo gan nesunkią pergalę prieš „Plastena“ (93:73) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Lemora & Minaltra“ iškovojo gana ramią ir užtikrintą pergalę (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Remza“ išbarstė 25 taškų pranašumą ir po pratęsimo nusileido „Plastenos“ ekipai (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:36 val.)„Kaunas Metal“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vilmista“ (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)„Remza“ atkaklioje kovoje žengė į pusfinalį nugalėdami „Donelaičio“ (88:90) (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:47 val.)