Kaunas Metal vs Vilmista (70:51)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 12 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kaunas Metal“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vilmista“

2022 sausio 12 d., Trečiadienis, 20:16 val., peržiūros: 266

Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kaunas Metal" ir "Vilmista".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Kaunas Metal" ekipa, o įpusėjus kėliniui "Vilmista" nebuvo dar atsidariusi taškų sąskaitos ir buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką toliau svečiams sunkiai sekėsi įsivažiuoti puolime (9:16). Antrame kėlinyje "Kaunas Metal" toliau draskė varžovų zoninę gynybą ir besibaigiant ketvirčiui šeimininkai pirmavo 19 taškų pranašumu - 36:17.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai nestabdė apsukų, kur su kiekviena minute didino pranašumą ( 57:30). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir "Kaunas Metal" šventė pergalę, rezultatu – 70:51 (16:9, 20:8, 21:13, 13:21)

Egidijus Plenta

„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Kaunas Metal“ po permainingos kovos laimėjo dvikovą prieš “SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 balandžio 05 d., antradienis, 23:19 val.)„Promatik“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 kovo 01 d., antradienis, 22:40 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Kelių Priežiūra pergalė prieš Vilmista (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Adma“ pranašumą (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 20:21 val.)Įmonių lygoje: Menų kambarys- BC-„Rhino“ išvargta pergalė prieš „Vilmista“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Kaunas Metal“ atkaklioje kovoje nusileido „Hidraulinės sistemos“ (2022 gegužės 30 d., pirmadienis, 21:36 val.)„Kaunas Metal“ seriją pradėjo pergalingai (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:21 val.)