Vilmista vs Promatik (47:77)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 01 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Promatik“ pasiekė užtikrintą pergalę

2022 kovo 01 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 266

Kovo 1 dieną, 20:40 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Vilmista“ (šeimininkai) ir Promatik(svečiai). Svečiai antroje rungtynių dalyje susikrovė solidų pranašumą ir pasiekė daugiau negu įtikinamą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 47:77.

Rungtynių pradžioje „Promatik“ stengėsi išnaudoti savo greitį ir ūgio pranašumą arčiau krepšio ir tai darė gana sėkmingai, būtent tai leido jiems išlikti priekyje, bet koją kišo tiesiog tragiškas pataikymas iš tritaškio zonos. Tuo tarpu „Vilmista“ kaip tik savo žaidimą statė ant tritaškio linijos, o sėkmingi tolimi metimai padėjo išlikti rungtynėse. Vis tik iki ilgosios pertraukos svečiai sugebėjo susikurti gan didelį pranašumą ir pirmavo rezultatu 24:39.

Po ilgosios pertraukos abi komandos jau spėjo prisirinkti pražangų, tad krepšininkai turėjo pasisaugoti gynyboje ir žaidimas tapo kur kas rezultatyvesnis. Greitas ir rezultatyvus žaidimas tęsėsi iki pat susitikimo pabaigos, svečiai nesunkiai susikūrė solidų pranašumą ir perkopė simbolinę šimto taškų ribą. Rungtynės baigėsi rezultatu 47:77.

Rytis Sadauskas

„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Kaunas Metal“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vilmista“ (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)Ketvirtajame kėlinyje pabėgę „Promatik“ šventė pergalę (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Promatik“ po atkaklios kovos palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 20:28 val.)Tik po atkaklios kovos „Promatik“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Promatik“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)