Plastena vs Remza (87:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Remza“ išbarstė 25 taškų pranašumą ir po pratęsimo nusileido „Plastenos“ ekipai

2021 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 21:36 val., peržiūros: 275

Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Plastena" ir "Remza".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, "Remza" pabaigė kėlinuką spurtu 8:0 ir susikrovė 8 taškų pranašumą ( 12:20). Antrame kėlinyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą, kur su kiekviena minute tolo nuo varžovų, tačiau "Plastena" sugebėjo ketvirčio pabaigoje atsitiesti ir neleido pabėgti varžovams – 26:47

Po ilgosios pertraukos "Plastena" pradėjo gintis zonine gynybą, kur davė naudos ir skirtumas ištirpo iki 6 taškų, tačiau "Remza" sugebėjo atsitiesti ir atstatyti turėtą pranašumą ( 46:55). Ketvirtame kėlinyje įpusėjus V.Černiauskas smeigia tritaškį metimą ir po labai ilgos pertraukos "Plastena" įsiveržė į priekį. Per likusį laiką vyko taškas į tašką kova. Nors ir "Remza" turėjo daugiau galimybių išplėšti pergalę, tačiau "Plastenos" pusėje buvo fortūna ir rezultatas lygus – 71:71

Per pratęsimą "Plastena" išlaikė iniciatyvą savose rankose, kur neišleido pergalės iš rankų ir iškovojo pergalę, rezultatu – 87:81 (12:20, 14:27, 20:8, 25:16, 16:10)

Povilas Stasiulionis

„Vilmista“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Remza“ iškovojo gan nesunkią pergalę prieš „Plastena“ (93:73) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:51 val.)Visas rungtynes vargę „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ po pratęsimo įveikė „Plastena“ ekipą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa turėjo pripažinti „Plastenos“ penketuko pranašumą (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 21:10 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Metal“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Remza“ atkaklioje kovoje žengė į pusfinalį nugalėdami „Donelaičio“ (88:90) (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Lemora & Minaltra“ po gražios kovos palaužė „Plastena“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)