Remza vs Plastena (93:73)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 06 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Remza“ iškovojo gan nesunkią pergalę prieš „Plastena“ (93:73)

2022 balandžio 06 d., Trečiadienis, 23:51 val., peržiūros: 369

2022 balandžio 06 d., trečiadienį, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko įmonių lygos, pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kur susitiko šeimininkai „Remza“ ir svečiai „Plastena“.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių šeimininkai demonstravo aukštą tempą, kas nebuvo palanku varžovams. Lengvi metimai iš po krepšio leido greitai susikrauti dviženklį pranašumą ir pirmauti po pirmojo kėlinio rezultatu (23:12). Antrąjame kėlinyje „Plastena“ nesugebėjo atsakyti tokiu pat fiziškumu kokį pasiūlė varžovai ir vis su kiekviena minute skirtumas vis didėjo, o besibaigiant ketvirčiui buvo atsilikinėta net 27-iais taškais (49:22).

Trečiąjame kėlinyje „Remza“ be didesnių problemų vis laikė pranašumą savo rankose ir neleido varžovams jo sumažinti. Tačiau ketvirtąjame kėlinyje buvo kiek atsipalaiduota, ir "Plastena" sugebėjo spurtuoti 2:13, kas leido sumažinti atsilikimą iki vienženklio 80:71. Tačiau keturi taiklūs A. Makūno tolimi metimai grąžino solidų pranašumą ir šeimininkai iškovojo gan nesunkią pergalę rezultatu 93:73 (23:12, 26:10, 18:24, 26:27).

Eivydas Aleksa

„Plastena“ iškovojo gan lengvą pergalę (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)„Plastena“ iškovojo įtikinamą pergalę (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Remza“ išbarstė 25 taškų pranašumą ir po pratęsimo nusileido „Plastenos“ ekipai (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:36 val.)„Remza“ atkaklioje kovoje žengė į pusfinalį nugalėdami „Donelaičio“ (88:90) (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Lemora & Minaltra“ po gražios kovos palaužė „Plastena“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Lemora & Minaltra“ iškovojo gana ramią ir užtikrintą pergalę (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Remza“ nugalėjo aktyviai besipriešinusius „Coca ‒ Colą“ (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 20:04 val.)