Kaunas Metal vs Saldoga ‒ Košmaras (80:75)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 17 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kaunas Metal“ po atkaklios kovos įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą ir žengė į Mažosios taurės pusfinalį

2022 gegužės 17 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 343

Antradienį, gegužės 17 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Kaunas Metal“ bei svečių „Saldoga – Košmaras”. Tai buvo lemiamos rungtynės šioje serijoje, kadangi prieš tai komandos pasidalino po pergalę.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie spurtavo 12:2 ir įgijo gana greitai dviženklį pranašumą. Vėliau 10:2 atkarpą laimėjo svečiai ir braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų, bet ketvirčio pabaigoje „Kaunas Metal“ dar šiek tiek atitrūko nuo savo varžovų, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:15. Antrąjį ketvirtį aštuoniais taškais be atsako pradėjo „Saldoga – Košmaras“ ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau tarp komandų vyko permaininga kova ir abi ekipos dažnai keitėsi sėkmingais išpuoliais. Skirtumas tarp komandų kito neženkliai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:40.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos itin strigo puolime ir per pusę ketvirčio buvo įmetusios vos dešimt taškų, kartu sudėjus. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkams pavyko įgyti nedidelį pranašumą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:50. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau kovėsi inirtingai. „Kaunas Metal“ laikė nedidelį pranašumą savo rankose, kadangi „Saldoga – Košmaras“ į varžovų išpuolius atsakydavo tuo pačiu. Ketvirčiui einant į pabaigą, svečiai sužaidė labai sėkmingą atkarpą ir likus žaisti pusantros minutės, būtent svečių ekipa turėjo dviejų taškų pranašumą. Per likusį ketvirčio laiką „Kaunas Metal“ sugebėjo išplėšti pratęsimą, o rezultatas po reguliaraus laiko buvo 70:70.

Pratęsimo pirmoje pusėje „Saldoga – Košmaras“ susidūrė su didelėmis bėdomis, kadangi dėl pražangų limito neteko savo žaidėjų ir liko rungtyniauti keturiese. Tuo pasinaudojo „Kaunas Metal“ ekipa ir vargais negalais išplėšė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 80:75.

Petras Kuzminskas

„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Saldogą ‒ Košmarą“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Kaunas Metal“ po įnirtingos kovos palaužė savo varžovus (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 22:15 val.) „Omega“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:54 val.)Keturiese likę „Omegos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Kaunas Metal“ atkaklioje kovoje nusileido „Hidraulinės sistemos“ (2022 gegužės 30 d., pirmadienis, 21:36 val.)Po atkaklios kovos „Kaunas Metal“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:22 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Metal“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)Hidraulinės sistemos įveikė Saldoga ‒ Košmaras (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:58 val.)