Hidraulinės sistemos vs Kaunas Metal (84:81)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 30 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kaunas Metal“ atkaklioje kovoje nusileido „Hidraulinės sistemos“

2022 gegužės 30 d., Pirmadienis, 21:36 val., peržiūros: 283

Pirmadienį, gegužės 30 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Įmonių lygos atkrintamos rungtynės tarp šeimininkų – „Hidraulinės sistemos“ bei svečių – „Kaunas Metal“.

Pirmajame kėlinyje geriau startavo šeimininkų komanda. Per pirmas šešias minutes „Kaunas Mental“ komanda spurtavo rezultatu 16:9. Kėlinio pradžioje šeimininkų komandos metimai skriejo pro šalį, tačiau antroje kėlinio pusėje situacija pasitaisė ir kėlinio pabaigoje šeimininkai prisivijo savo varžovus 14:20. Antrajame kėlinyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir padidino savo pranašumą – 24:36. Vėliau žaidimas vyko apylygis – 39:44.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau žaidimas vyko kiek permainingai, svečiai vis nutoldavo, bet šeimininkai rasdavo jėgų atsitiesti. Toks bangavimas vyko iki pat rungtynių pabaigos, o tada „Kaunas Mental“ atsilikimą sumažino iki kelių taškų. Tačiau tai buvo viskas, „Hidraulinės sistemos“ sėkmingiau pasirodė paskutinėmis minutėmis ir išlaikė pranašumą savo pusėje. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:81.

Edmundas Bliuvas

„Remza“ įtikinamai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:47 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2022 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kaunas Metal“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (51:57) (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Adma“ triuškinama persvara įveikė „Hidraulines sistemas“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 22:50 val.)„Kaunas Metal“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vilmista“ (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)Išlaikė pranašumą „Lemora & Minaltra“ ir pavogė pergalę iš „Hidraulinės sistemos“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Kaunas Metal“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Eldažnis & Limobus.lt“ pasipriešinimu (2021 gruodžio 17 d., penktadienis, 21:42 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: Adma pergalė prieš Hidraulinės sistemos (2022 balandžio 19 d., antradienis, 21:24 val.)„Kaunas Metal“ po atkaklios kovos įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą ir žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:21 val.)„Lemora & Minaltra“ atlaikė lemiamą „Hidraulinių sistemų“ šturmą ir išsaugojo pergalę (2022 vasario 18 d., penktadienis, 20:31 val.)