Plastena vs Kaunas Metal (77:80)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 06 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Po atkaklios kovos „Kauno Metal“ įveikė „Plastenos“ ekipą

2021 gruodžio 06 d., Pirmadienis, 21:16 val., peržiūros: 335

Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Plastena" ir "Kauno Metal".

Rungtynės prasidėjo "Kauno Metal" ekipos naudai ir po dar vieno tikslaus metimo "Plastena" buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 7:18). Per likusį laiką "Kauno Metal" toliau išnaudojo savo greitas atakas, bet aikštelės šeimininkai ketvirčio pabaigoje sugebėjo atsakyti tuo pačiu ( 13:27). Antra kėlinuką "Plastena" toliau pratęsė sausą atkarpą ir skirtumas ištirpo iki vienženklio. "Kauno Metal" ekipai niekaip nepavyko įveikti zoninės gynybos ir "Plastena" pirmavo 2 taškais – 41:39

Po ilgosios pertraukos užvirė tarp ekipų kova, tačiau "Kauno Metal" sumetė savo metimus iš tolimos distancijos ir vėl "Plastena" įkrito į duobę ( 50:59). Lemiamame kėlinyje "Kauno Metal" atlaikė varžovų šturmą ir "Plastena" turėjo pripažinti varžovų pranašumą. galutinis rezultatas – 77:80 (13:27, 28:12, 9:20, 27:21)

Stepas Butautas

Po atkaklios kovos „Kaunas Metal“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:22 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:58 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kaunas Metal“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (51:57) (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 22:25 val.)Atkakliose rungtynėse penkiese žaidę „Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Remzos“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:45 val.)Visas rungtynes vargę „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ po pratęsimo įveikė „Plastena“ ekipą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Adma“ pranašumą (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 20:21 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa turėjo pripažinti „Plastenos“ penketuko pranašumą (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 21:10 val.)„Kaunas Metal“ po atkaklios kovos įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą ir žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:21 val.)