Omega vs Kaunas Metal (77:78)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 21 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Po atkaklios kovos „Kaunas Metal“ įveikė „Omegos“ ekipą

2022 vasario 21 d., Pirmadienis, 20:22 val., peržiūros: 256

Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Omega" ir "Kaunas Metal".

Rungtynės prasidėjo "Omegos" naudai, kurie užtikrinčiau atrodė puolime ir išsaugojo susikrautą pranašumą ( 21:18). Antrame ketvirtyje "Kaunas Metal" su kiekviena minute ne tik, kad mažino skirtumą, bet ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Iškritus iš rikiuotės "Omegos" lyderiui D.Šliogeriui , ekipai sunku buvo regzti rezultatyvias atakas, o tuo pasinaudojo svečiai ir susikrovė dviženklį pranašumą - 32:40

Po ilgosios pertraukos "Omega" tolimais metimais pradėjo lipti varžovams ant kulnų ( 56:59). Lemiame kėlinyje tarp komandų užvirė taškas į tašką kova, tačiau nervų kovojo pranašesni buvo "Kaunas Metal", kurie iškovojo pergalę, rezultatu – 77:78 (21:18, 11:22, 24:19, 21:19)

Stepas Butautas

Po atkaklios kovos „Kauno Metal“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:16 val.)Įtemptoje kovoje „Remza“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:23 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omega“ ekipą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kaunas Metal“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (51:57) (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 22:25 val.)Atkakliose rungtynėse penkiese žaidę „Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Remzos“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Adma“ pranašumą (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 20:21 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ įveikė „Coca-Cola“ (66:48) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Freda“ po nelengvos kovos palaužė „Kaunas Metal“ (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 21:51 val.)