Coca-Cola vs Saldoga ‒ Košmaras (54:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 20 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Saldoga ‒ Košmaras“ pasiekė įtikinamą pergalę

2022 vasario 20 d., Sekmadienis, 20:48 val., peržiūros: 255

Sekmadienį, vasario 20 dieną, 19:0 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko Įmonių lygos komandos „Coca-Cola“ (šeimininkai) ir „Saldoga ‒ Košmaras“ (svečiai).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Saldoga ‒ Košmaras“, kurie per keletą minučių pataikė 5 taškų pranašumą (1:5). Vis dėlto, šeimininkai greitai susitvarkė su gynyba ir pasivijo varžovus, bet tai truko tik 1 minutę. Likus žaisti 3 minutes tarp komandų rezultatas skyrė jau 7 taškų pranašumas. Po pirmo ketvirčio rezultatas – 6:13. Antrą kėlinį geriau vėl pradėjo svečiai, kurie per pirmą minutę pataikė 6 taškus (6:18). Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė 11 taškų (13:24). Vėliau komandos žaidė lygiai, aštuntą minutę komandas skyrė 16 taškų (17:32). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais – 22:36.

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes „Coca-Cola“ gynėsi be klaidų, o persvarą sumažino dviem taškais. Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Šeštą minutę komandas skyrė 18 taškų (29:47). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė daug rezultatyviau, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 17 taškų (34:57). Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai tik dar labiau nutolo, skirtumas perkopė ir dvidešimties taškų ribą ir tik sužaidus 4 minutes „Coca-Cola“ krepšininkai geriau susižaidė. Svečiai dar spėjo sužaisti labai gerą atkarpą ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų, bet kažką daugiau pakeisti rungtynėse jiems paprasčiausiai neužteko laiko. „Saldoga ‒ Košmaras“ išlaikė pranašumą ir pasiekė pergalę rezultatu54:69.

Petras Kuzminskas

„Adma“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 vasario 15 d., antradienis, 20:25 val.) „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalę pasiekė tik pačioje rungtynių pabaigoje (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ sutriuškino „Promatik“ (91:54) (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą prieš „Kaunas Metal“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Saldiga ‒ Košmaras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Kaunas Metal“ po atkaklios kovos įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą ir žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:21 val.)„Donelaičio“ ekipa turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ pranašumą (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:56 val.)