Ulmas vs Festo (51:93)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 12 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“

2020 vasario 12 d., Trečiadienis, 18:54 val., peržiūros: 823

Trečiadienį, vasario 12 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Ulmas“ (0-14) ir „Festo“ (5-9) ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Festo“ krepšininkai, kurie pirmo kėlinio pabaigoje surengė spurtą, o jis leido įgyti dviženklę persvarą 11:24.

Antrajame kėlinyje įsižaidė svečių aukštaūgis M.Butkus, kurio metimai iš po krepšio leido „Festo“ ekipai dar labiau nutolti ir pasibaigus antrajam kėliniui pirmauti 26:44.

Trečią kėlinį svečiai pradėjo spurtu 0:9 ir po L. Jagmino tolimo metimo nutolo iki 26:53. Ir tik vienintelis T.Šorius taikliais metimais neleido toliau „Festo“ komandai tolti. Po trijų kėlinių – 39:68.

Ketvirtajame kėlinyje „Ulmas“ pradėjo labai dažnai klysti, o jų klaidas svečiai labai sėkmingai vertė taškais ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 51:93 (11:24, 15:20, 13:24, 12:25).

M.Kadakauskis („Festo“):

„Buvom aukštesni, tą bandėme išnaudoti, žaisti per apačią, o tas gerai sekėsi. Sėkmės varžovams.“

„Cramo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 18:56 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmas“ krepšininkus (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 18:47 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai nukovė „Ulmą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Tiki & ITAB“ lengvai susitvarkė su „Ulmu“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)