Ulmas vs Kaunas Metal (35:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą

2019 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 20:14 val., peržiūros: 1025

Trečiadienį, lapkričio 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Ulmas“ bei svečių „Kaunas Metal“. Jau nuo pat pirmų minučių matėsi gana didelis skirtumas tarp komandų pajėgumo, kuris vėliau tik dar labiau išryškėjo ir svečiai iškovojo įtikinamą pergalę.

Rungtynes svečių ekipa pradėjo kiek geresniu puolimu, o gynyboje spaudė savo varžovus. Nors rungtynių pradžioje tai akivaizdaus rezultato nedavė, tačiau vėliau spaudimas pasiteisino su kaupu, kadangi jie supančiojo savo varžovų veiksmus puolime, o patys gana sėkmingai užbaigdavo atakas puolime. Netrukus skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:25. Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo gana stipriai strigdamos puolime ir per keturias minutes pelnė vos po keturis taškus. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė „Kaunas Metal“ ekipa ir dar labiau atitolo nuo savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką, komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:45.

Trečiajame kėlinyje komandos visiškai sustojo puolime, prametė galybę metimų, daug kartų klydo ir puolimas atrodė kraupiai. „Ulmas“ ekipa per šį ketvirtį sukrpaštė vos du taškelius, „Kaunas Metal“ kiek geriau atrodė ir sugebėjo dar labiau nutolti nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 26:57. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir svečių ekipa iškovojo gana užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 35:77.

„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 18:47 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmas“ krepšininkus (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 18:54 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kaunas Metal“ lengvai įveikė „Remzą“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Cramo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 18:56 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)