Festo vs Ulmas (85:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmas“ krepšininkus

2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 21:08 val., peržiūros: 977

Sekmadienio vakarą Kauno Technikos kolegijos sporto salėje vyko Įmonių lygos C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Festo“ su svečiais – „Ulmas“. Beveik visą rungtynių laiką pirmavę šeimininkai be didesnių sunkumų nugalėjo varžovus.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo šeimininkų dominavimu. Įpusėjus kėliniui, po taiklaus M. Čiuklio tritaškio, „Festo“ pirmavo 5 taškais (13:8). Tačiau netrukus keliomis sėkmingomis atakomis atsakę svečiai persvėrė rezultatą į savo pusę (15:16). Deja, bet jiems nepavyko ilgai diktuoti rungtynių tempo ir kėlinys baigėsi „Festo“ vėl pirmaujant – 25:21.

Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti atotrūkis tarp komandų. Po M. Kadakauskio („Festo“) 2+1 šeimininkai pasiekė dviženklę taškų persvarą. Įsivažiavę šeimininkai nebestabdė ir ilgąją pertrauką pasitiko turėdami jau 14 taškų pranašumą – 49:35.

Antrojoje rungtynių dalyje vaizdas aikštėje per daug nesikeitė. „Festo“ puikiai užbaiginėjo atakas, o varžovams nepavyko sugalvoti kaip juos sustabdyti. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio, po M. Butkaus taiklaus dvitaškio komandas jau skyrė 20 taškų skirtumas. Prieš paskutinįjį kėlinį – 67:50.

Paskutinysis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas. Nors pačioje kėlinio pabaigoje „Ulmas“ po atkarpos 7:2 sugebėjo priartėti iki 12 taškų, tačiau laiko lemiamam spurtui nebeužteko. Rungtynės baigėsi pirmąja „Festo“ sezono pergale rezultatu – 85:71.

„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 18:54 val.)„Cramo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 18:56 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 18:47 val.)„Freda“ ekipos greitas žaidimas nepaliko vilčių „Ulmas“ krepšininkams (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Festo“ įtikinamai nukovė „Coca-Cola“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai nukovė „Ulmą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)