Festo vs Freda (68:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“

2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 21:28 val., peržiūros: 897

Sekmadienio vakarą Kauno technikos kolegijos salėje vyko Įmonių lygos C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Festo“ su svečiais – „Freda“. Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi „Freda“ rungtynių pabaigoje paleido iniciatyvą iš savo rankų ir turėjo pripažinti „Festo“ pergalę.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo pakankamai apylygiu žaidimu. Komandos žaidė gan banguotai. Tai viena, tai kita komanda sužaisdavo geresnę keletos minučių atkarpą, kurios metu susikraudavo 4 taškų persvarą. Vis dėl to ketvirčio pabaigoje komandos žaidimas vėl kiek apsilygino. Po pirmųjų 10 minučių – ​14:15.

Antrasis ketvirtis vyko panašia nata. Abi komandos rasdavo atsakymų į varžovų išpuolius. Likus kiek mažiau nei 3 minutėms po M. Gailiūno dvitaškio komandas skyrė 8 taškai. Vis dėl to 5 be atsako aikštelės šeimininkų taškai neleido „​Fredai“​ nutolti. Prieš pertrauką – ​33:36.

Trečiąjį ketvirtį geriau pradėjo „​Freda“​. Greitos atakos leido susikrauti 7 taškų pranašumą (37:44). Ketvirčio viduryje po 4 iš eilės V. Janušonio „(„​Freda“​) taškų, svečiai padidino savo pranašumą iki 9 taškų. Ketvirčio pabaigoje šeimininkams kiek pavyko priartėti. Prieš pertrauką – ​47:53.

Paskutinysis ketvirtis priklausė „​Festo“​ komandai. Taiklūs tolimi metimai leido jiems įgauti pasitikėjimą savo jėgomis ir visiškai perimti žaidimo kontrolę į savo rankas. Likus žaisti 8 minutes 3 iš eilės be varžovų atsako tritaškius įsūdė „​Festo“​ komandos rezultatyviausias žaidėjas E.Kumža. Po šios atkarpos šeimininkai susikrovė 5 taškų persvarą – ​61:56. „Freda“​ niekaip nerado kelių link varžovų krepšio. Metimai skriejo pro šalį, o tuo pasinaudoję priešininkai po dar vieno tritaškio jau turėjo 8 taškų pranašumą. Išlaikę persvarą iki rungtynių pabaigos „​Festo“​ krepšininkai įsirašė antrąją pergalę grupės etape. Galutinis rungtynių rezultatas – ​68:61.

Egidijaus Kumžos komentaras po pergalės:

„Ketvirtam kėliny geriau pavyko apsigint. Kelias atakas priešininkai nepataikė, mes visai neblogai užpuolėm, pakrito tritaškiai, keliais taškais pabėgom į priekį ir varžovai nebepasivijo.“

„Festo“ iškovojo pergalę prieš „Glasma Service“ (56:54) (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Glasma Service“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Festo“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Remza“ laimėjo trilerį prieš „Fredos“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 18:54 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Cramo“ įtikinamai nugalėjo „Freda“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:11 val.)Visas rungtynes išlaikę pranašumą „Lemora & Minaltra & Deirama“ įsirašė pergalę prieš „Freda“ (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmas“ krepšininkus (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:08 val.)Ketvirtame ketvertyje „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Remzą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:29 val.)„Festo“ įtikinamai nukovė „Coca-Cola“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:17 val.)