Ulmas vs Coca-Cola (47:86)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą

2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 18:47 val., peržiūros: 961

Trečiadienį, gruodžio 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Ulmas“ bei svečių „Coca-Cola“. Svečių ekipa per pirmąjį ketvirtį įgijo jau dviženklį pranašumą, o antroje rungtynių pusėje dar labiau nutolo nuo savo varžovų ir iškovojo lengvą pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo svečių ekipa. Vėliau skirtumas tarp komandų po truputį augo ir likus žaisti dvi minutes, skirtumas tarp komandų išaugo iki aštuonių taškų. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 9:21. Antrajame kėlinyje komandos nežaidė taip rezultatyviai ir praktiškai viso ketvirčio metu keitėsi sėkmingais išpuoliais. Nei viena komanda nesugebėjo suregzti ilgesnės ir sekmingesnės atkarpos, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 25:36.

Trečiojo kėlinio metu komandos jau pradėjo daugiau bėgti į greitą puolimą ir ten rinkosi lengvus taškus. Tai buvo iki šiol rezultatyviausias ketvirtis, o geriau taškus sekėsi rinkti „Coca-Cola“ ekipai, kuri padvigubino savo pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 39:60. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Ulmas“ nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams. Galutinis rungtynių rezultatas 47:86.

Vytautas Stočkus („Coca-Cola“):
“Džiaugiamės iškovoję pergalę ir pralaušim po vieną šaltą „Coca-Colos“ buteliuką rūbinėje“.

„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Cramo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 18:56 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai nukovė „Ulmą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 18:54 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmas“ krepšininkus (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Coca-Cola“ palaužė „Cramo“ (64:59) (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Tiki & ITAB“ lengvai susitvarkė su „Ulmu“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 19:03 val.)