Acme grupė vs ASU & Co „AgroVIS“ (70:93)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

ASU & Co „AgroVIS“ įveikė „Acme grupę“ rungtynėse dėl grupės pirmos vietos

2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 15:41 val., peržiūros: 706

Vasario 24 d., sekmadienį, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Acme grupė“ (12/5) ir svečiai – ASU & Co „AgroVIS“ (10/6).

Rungtynių pradžioje po kelių greitų atakų ASU & Co „AgroVIS“ nutolo 4:11. Visgi, labai greitai „Acme grupė“ išlygino rungtynių žaidimą ir po pirmo kėlinuko turėjo vos trijų taškų deifcitą 19:22.

Antrame kėlinyje šeimininkai išlygino rungtynių rezultatą 28:28. Bet tada, ASU & Co „AgroVIS“ spurtavo ir po dviejų kėlinių jau buvo nutolę 33:42.

Trečią kėlinį labai aktyviai pradėjo „Acme grupė“, tačiau labai greitai jų spurtą svečiai numalšino ir įpusėjus kėliniui vis dar turėjo dviženlę persvarą 45:55. Antroje kėlinio pusėje A.Svetickas dar labiau patempė ASU & Co „AgroVIS“ į priekį, kurie po trijų kėlinių pirmavo 52:67.

Ketvirtą kėlinį „Acme grupė“ pradėjo spausdami priešininkus nuo pat galinės linijos, tačiau tai šeimininkams visiškai nepadėjo, o šiandien ryškiai švietusi A. Sveticko žvaigždė leido ASU & Co „AgroVIS“ dar tvirčiau įtvirtinti savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 70:93 (19:22, 14:20, 19:25, 18:26).

ASU & CO „AgroVIS“ užtikrintai įveikė „Ulmo“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:09 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ įstrigo „KTK ‒ Enerstena“ gynybos gniaužtuose (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 19:57 val.)ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 08 d., šeštadienis, 14:38 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkai „ Acme grupei“ priešinosi tik du kėlinius (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:05 val.)ASU & Co“AgroVIS” be vargo įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 kovo 02 d., šeštadienis, 15:15 val.)ASU & Co „AgroVIS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 19 d., šeštadienis, 15:29 val.)„Acme grupė“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su varžovų šešetu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 15:40 val.)ASU & Co „AgroVIS“ apgynė namų sienas ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:21 val.)„Acme Grupė“ įveikė „Telios“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 15:38 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)