KTK ‒ Enerstena vs ASU & Co „AgroVIS“ (67:47)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„ASU & Co „AgroVIS“ įstrigo „KTK ‒ Enerstena“ gynybos gniaužtuose

2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 19:57 val., peržiūros: 966

Antradienį, lapkričio 6 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „KTK – Enerstena“ bei svečių „ASU & Co „AgroVIS“. Rungtynės buvo itin nerezultatyvios, ypač svečių ekipai, kuri strigo antroje rungtynių pusėje ir nesugebėjo pakovoti dėl pergalės.

Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu. Abi komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir nemažą dalį metimų iš po krepšio jie prametė. Sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio, skirtumas tarp komandų buvo tik du taškai. Per likusį kėlinio laiką „ASU & Co „AgroVIS“ komanda ir toliau gyveno A. Stanevičiaus tritaškiais, o tuo tarpu „KTK – Enerstena“ turėjo daugiau variacijų puolime ir nepaleido pranašumo iš savo rankų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:17. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie per minutę pelnė šešis taškus be atsako ir netrukus persvėrė rungtynių rezultatą. Vėliau svečių ekipos žaidime prasidėjo daug žaidybinio broko ir jiems tik pasisekė, kad aikštelės šeimininkai patys nespindėjo puolime. „KTK – Enerstena“ per paskutinę kėlinio minutę susikūrė pranašumą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:29.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „ASU & Co „AgroVIS“ ir toliau strigo bei klydo gausybę sykių. Sužaidus daugiau nei pusę ketvirčio, jie buvo pelnę vos du taškus. Tuo netruko pasinaudoti aikštelės šeimininkai, kurie skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką svečiai pradėjo rodyti šiokius tokius atsigavimo ženklus, tačiau sušvelninti atsilikimo jiems nepavyko. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:37. Lemiamo ketvirčio pradžioje abi komandos vėl demonstravo skurdų puolimą, tad skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Per likusį rungtynių laiką svečiams taip ir nepavyko mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir „KTK – Enerstena“ šventė užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 67:47.

Andrius Rimavičius („KTK -Enerstena“):
“Šį kartą greičiau puolėm. Dalinomės kamuoliu, daugiau atšokusių nuo lentos kamuolių susirinkom. Visi žaidėjai, kurie turėjo susirinkt – susirinko.“

„TransUnion“ sutriuškino „KTK ‒ Enerstena“ (88:56) (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įveikė „Acme grupę“ rungtynėse dėl grupės pirmos vietos (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 15:41 val.)„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ be didelio vargo nugalėjo „Vėju linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:09 val.)Antroje rungtynių pusėje „Modernita“ susitvarkė su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 kovo 05 d., antradienis, 19:31 val.)ASU & CO „AgroVIS“ užtikrintai įveikė „Ulmo“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)