ASU & Co „AgroVIS“ vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 01 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49)

2018 gruodžio 01 d., Šeštadienis, 17:16 val., peržiūros: 861

Gruodžio 1d., Šeštadienį, 12:45val., ASU sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės, „J“ pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – ASU & Co „AgroVIS“ ir svečiai – Menų kambarys & BC „Rhino“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo šeimininkai įsiverždami 10:3, o po kėlių minučių pranašumą padidinę iki 10 taškų (17:7). Menų kambarys & BC „Rhino“ kėlinio pabaigoje atsilikimą šiek tiek sušvelnino – 19:12. Antrame kėlinyje rungtynių kontrolę pilnai perėmė ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkai, kurie varžovams per antrąjį ketvirtį leido pelnyti tik 6 taškus, o patys susikrovė 20 taškų persvarą – 38:18.

Antros rungtynių pusės pradžioje keitėsi ne daug kas, svečiai vis strigo puolime ir per trečiąjį kėlinį pelnė 7 taškus, o šeimininkai dar labiau atitolo – 63:25. Ketvirtame kėlinyje liko tik formalumai, nors paskutinį kėlinį ir laimėjo svečiai jiems pavyko tik sušvelninti galutinį rungtynių rezultatą – 79:49 (19:12, 19:6, 25:7, 16:24)

ASU & Co“AgroVIS” be vargo įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 kovo 02 d., šeštadienis, 15:15 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)M. Čipas ištempė „Acme grupę“ į pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 16:01 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)ASU & CO „AgroVIS“ užtikrintai įveikė „Ulmo“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 19:11 val.)Chaotiškose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:39 val.)ASU & Co „AgroVIS“ apgynė namų sienas ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:21 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ be didelio vargo nugalėjo „Vėju linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:09 val.)ASU & Co „AgroVIS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 19 d., šeštadienis, 15:29 val.)