Hidraulit vs Festo (52:54)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Taiklūs M. Kadakausko baudų metimai įtvirtino „Festo“ pergalę prieš „Hidraulit“

2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 21:39 val., peržiūros: 706

Sekmadienį, spalio 28-ąją dieną, Garliavos A. Mitkaus pgr. m-kloje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO-Nealkoholinis“, Įmonių lygos, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Hidraulit“ ir svečių – „Festo“ komandos.

Rungtynės prasidėjo gana vangiu abiejų komandų žaidimu. Abi komandos pirmąją kėlinio pusę žaidė nerezultatyviai, neretai klydo. Sužaidus pusę ketvirčio vienu tašku priekyje buvo šeimininkai (8:7). Antroji kėlinio pusė buvo rezultatyvesnė ir žymiai kokybiškesnė nei pirmoji, o T. Šimkaus ir I. Jasiulevičiaus vedama šeimininkų komanda atitrūko 6 taškais – 19:13. Antrasis ketvirtis prasidėjo rezultatyvia „Hidraulit“ ataka, tačiau netrukus jų puolimas sustojo, o per kėlinuką šeimininkai pelnė viso labo 4 taškus. Nors svečiai irgi nežibėjo puolime, tačiau jiems pavyko surinkti dviženklį skaičių taškų ir persverti rezultatą savo naudai – 23:24.

Po ilgosios pertraukos svečiai jau kontroliavo rungtynių eigą. Šeimininkų gretose taškus vėl rinko tik keli žaidėjai, o tai apsunkino „Hidraulit“ galimybes puolime. Tuo tarpu komandiškai rungtyniavą ir visą kėlinuką pirmavę svečiai prieš lemiamą ketvirtį turėjo 6 taškų persvarą – 31:37. Ketvirtasis kėlinukas klostėsi gana įtemptai – nors „Festo“ ir pirmavo, tačiau varžovai jų pernelyg toli į priekį nepaleido, o likus žaisti pusę minutės atkūrė intrigą sumažindami skirtumą iki minimumo – 50:51. Svečių gretose prie baudų metimo linijos praktiškai neklydęs M.Kadakauskis įtvirtino „Festo“ pergalę – 52:54 (19:13, 4:11, 8:13, 21:17).

Atkaklioje kovoje „Artstone“ po pratęsimo palaužė „Hidraulit“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 16:20 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„Festo“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį prieš „Celsis“ ekipą (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:07 val.)Įmonių lygos komanda „Festo“ nepasipriešino “Lemora & Minaltra & Deirama” komandai (2018 spalio 30 d., antradienis, 21:50 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)