Celsis vs Festo (58:75)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 26 d., Antradienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Festo“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį prieš „Celsis“ ekipą

2019 kovo 26 d., Antradienis, 21:07 val., peržiūros: 697

Antradienį Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmosios ¼ rungtynės, kuriose susitiko „Celsis“ ir „Festo“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Komandas skyrė tik vienas metimas ir prieš antrąjį kėlinuką rezultatas buvo lygus ( 16:16). Aikštelės šeimininkams lyg pavyko persverti rezultatą į savas rankas, bet „Festo“ pralaužė ledus iš tolimos distancijos ir išlygino rezultatą. E.Kumža toliau demonstravo puikų pataikymą, kur per antrą kėlinuką pataikė net penkis tritaškius ir leido įgyti 5 taškų pranašumą – 31:36.

Po ilgosios pertraukos „Celsis“ toliau niekaip neišlipo iš duobės, o „Festo“ užtikrintu puolimu tolo nuo varžovų ( 35:46). Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir svečiai išlaikė atotrūkį ( 42:53). Lemiamame kėlinyje „Festo“ neišvaistė pranašumo, o „Celsis“ subyrėjo rungtynių pabaigoje ir svečiai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 58:75 (16:16, 15:20, 11:17, 16:22)

„Celsis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Rimo & Patikima linija“ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Festo“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Celsio“ pranašumą (2019 kovo 19 d., antradienis, 23:23 val.)„Festo“ namuose neprilygo „Modernita“ snaiperiams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:27 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Celsį“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:49 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Celsio“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:24 val.)Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nesunkiai įveikė „Celsis“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)