Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Lemora & Minaltra & Deirama (70:100)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“

2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 19:11 val., peržiūros: 758

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Menų kambarys & BC „Rhino“ ir svečių teisėmis atvykę „Lemora & Minaltra & Deirama“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau Menų kambarys & BC „Rhino“ pradėjo pataikyti tolimus metimus ir greitai susikrovė pranašumą ( 19:13). Per likusį laiką komandos toliau skyrė daugiau dėmesio puolimui nei gynybai, tačiau šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą ( 28:20). Antrame kėlinyje „Lemora & Minaltra & Deirama“ pradėjo įrodinėti savo pranašumą, kur laimėjo kėlinuką net 36:8 – 36:56.

Po ilgosios pertraukos „Lemora & Minaltra & Deirama“ toliau smaginosi puolime, kur buvo visa galvą pranašesni nei varžovai. Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Svečiai buvo įgiję per didelį atotrūkį ir „Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 70:100 (28:20, 8:36, 13:18, 21:26)

„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Celsį“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:49 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)„TransUnion“ pasiekė antrą solidžią pergalę iš eilės prieš „Menų kambarys & BC „Rhino” (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)M. Čipas ištempė „Acme grupę“ į pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 16:01 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.) „Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ užtikrintai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:33 val.)