Festo vs Hidraulit (63:39)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 19 d., Antradienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo“ antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Hidraulit“ ir išlygino serijos rezultatą (1:1)

2019 kovo 19 d., Antradienis, 20:57 val., peržiūros: 537

Kovo 19 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių antros aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo“ priemė svečius „Hidraulit“. Pirmas aštunfinalio rungtynes buvo laimėję „Hidraulit“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes komandos nebuvo pelniusios taškų. Prasidėjus trečiai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė „Hidraulit“. Prasidėjus penktai minutei rezultatas buvo lygus (5:5). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus septynias minutes „Hidraulit“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė du taškai (9:7). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pirmas dešimt minučių komandas skyrė keturi taškai (16:12).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Festo“, kurie sužaidus dvi minutes turėjo aštuonių taškų persvarą (22:14). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė aštuoni taškai (24:16). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „Festo“ pranašumas buvo padidėjęs iki vienuolikos taškų (29:18), o „Hidraulit“ paprašė minutės pertrauklės. Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Festo“ išlaikė dešimties taškų persvarą (32:22).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Festo“, kurie antrą minutę turėjo šešiolikos taškų persvarą (38:22). Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė keturiolika taškų (40:26). Vėliau šešis taškus iš eilės pelnė „Hidraulit“ (40:32). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė aštuoni taškai (43:35).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas vis dar skyrė aštuoni taškai (47:39). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą surengė „Festo“, po kurio komandas skyrė devyniolika taškų (58:39). Rungtynių paskutinėmis minutėmis „Festo“ išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 63:39. „Festo“ pergalė leido jiems išlyginti serijos rezultatą. Trečiose rungtynėse komandos kovos dėl vietos ketvirtfinalyje.

„Festo“ antrą kartą įveikė „Celsį“ ir pateko į pusfinalį (serija 2:0) (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:04 val.) „Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 16:20 val.)„Festo“ namuose neprilygo „Modernita“ snaiperiams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:27 val.)Po permainingos kovos „TransUnion“ įveikė „Hidraulit“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„Festo“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį prieš „Celsis“ ekipą (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:07 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)