Ryterna vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (43:49)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ nerezultatyviose rungtynėse nusileido „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionui“ (43:49)

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 15:50 val., peržiūros: 797

2019 sausio 13 d., Sekmadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Ryterna“ir svečiai „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai kurie greitai spurtavo 0:8, visgi vėliau abi komandos sunkiai rinko taškus ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo (6:13).

Antrajame kėlinyje šeimininkams vis nepavyko sumažinti atsilikimo (12:19), bet antroje kėlinio pusėje „Ryterna“ komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki minimum (22:23).

Trečiajame kėlinyje abi komandos sunkiai taškus, net dviženklio taškų skaičiaus nesurinkusios komandos prieš lemiamą ketvirtį buvo surinkusios tik kiek daugiau nei trisdešimt taškų (31:32).

Ketvirtajame kėlinyje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ visiškai uždarė priešininkus kas leido išsiveršti į priekį (33:42), „Ryterna“ ir toliau tritaškiais metimais bandė mažinti atsilikimą, tačiau jie ir toliau nekrito ir buvo nusileista rezultatu 43:49 (6:13, 16:10, 9:9, 12:17).

„Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandos žaidėjas E.Rakickas:

Susirinkimo tik šešiese, kaip ir priešininkai, sunkiai pradėjome, tačiau tikriausiai mum daugiau liko jėgų ketvirtajame kėlinyje kas ir leido iškovoti pergalę.

„Brentex Trailer & Partner“ nepasipriešino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (57:88) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš galingai žaidusią „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:08 val.)Pogrupio lyderių mače „Ryterna“ po pratęsimo krito prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:07 val.)Negausiai susirinkę „Omega“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 19:12 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)„Ryterna“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 20:26 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Lemora & Minaltra & Deirama įveikė Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 12:44 val.)„Ryterna“ nugalėjo „Požeminės linijos ‒ Poli“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:16 val.)