Menų kambarys & BC „Rhino“ vs TransUnion (61:93)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„TransUnion“ pasiekė antrą solidžią pergalę iš eilės prieš „Menų kambarys & BC „Rhino”

2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 1045

Spalio 24 dieną, 17:45 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko Įmonių lygos komandos “Menų kambarys & BC „Rhino” (šeimininkai) ir “TransUnion” (svečiai). Nuo pradžių tempą pagavę svečiai nesunkiai pasiekė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:93 (14:23, 8:30, 15:22, 24:18).

Nuo pirmų sekundžių spurtavę „TransUnion“ po trijų minučių laiminėjo 11:0. Vėliau šeimininkai šiek tiek susikaupė, tačiau sunkiai sekėsi stabdyti priešininkus ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 9 taškais (14:23). Prasidėjus antram kėliniui svečiai nusprendė dar labiau suveržti vadeles ir ėmė spausti priešininkus. Šie pasimetė ir niekaip nerado būdų prasiskverbti pro varžovų gynybą, 8 minutes nepelnė nė taško, o „TransUnion“ sumetė 21 tašką ir gerokai atsiplėšė (22:53).

Antroje rungtynių pusėje situacija mažai keitėsi, Tempas kiek apmažėjo, tačiau „TransUnion“ toliau po truputį didino pranašumą. Trečio kėlinio pabaigoje svečiai jau laiminėjo rezultatu (37:75). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams pavyko atrasti daugiau progų pelnyti taškus. Taip pat “Menų kambarys & BC „Rhino” pavyko laimėti paskutinį kėlinį 24:18, tačiau pergalę šventė „TransUnion“ rezultatu (61:93).

„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 19:11 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)M. Čipas ištempė „Acme grupę“ į pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 16:01 val.)„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)ASU & Co“AgroVIS” be vargo įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 kovo 02 d., šeštadienis, 15:15 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:15 val.)„TransUnion“ privertė patirti pralaimėjimą „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)